Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ogrzewanie


romang

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłem w moim Murańcu że po dłuższej jeździe autko przestaje mi grzać .

Dzieje się tak wtedy gdy zatrzymam się na minutę albo dwie bez gaszenia auta , przstaje lecieć ciepłe powietrze i jest lipa.

Dopiero po odczekaniu jakiś czas ogrzewanie zaczyna działać. Dzieje się tak przy włączonej klimie .Miał ktoś może podobny przypadek ?

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC .POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak masz ustawione na auto,to jest normalne,gdzy zrobi sie za gorąco to czujnik przekazuje to do komputera a on steruje zimnym powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 2/14/2019 at 4:50 PM, mariuszmurano said:

Jak masz ustawione na auto,to jest normalne,gdzy zrobi sie za gorąco to czujnik przekazuje to do komputera a on steruje zimnym powietrzem

Chodzi o to że nie wieje ciepłym a zimnym i nie ma różnicy jaki tryb jest ustawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy chłodniczce jest zaworek,kr-tory otwiera dopływ ciepłego płynu i zamyka.On ci sie zepsuł,na zamkniętym,jest elektrycznie sterowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

U mnie brak ogrzewania zakończył się wymianą uszczelki  pod głowicą.

A że zajechane miałem głowice skończyło się wymianą silnika.

Dodam jeszcze że mam instalację gazową która w dużej mierze się do tego przyczyniła , auto na gazie miało przejechane 100 000

Koszt z wymianą 12 000

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...