Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana rury dolotu powietrza do turbo


Lampart88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że od jakiegoś czasu podczas dodawania gazu a przede wszystkim przy wyprzedzaniu tak jakby odcinalo mi dopływ paliwa albo auto zasysalo  powietrze. Podpowiecie o co kaman bo kurde już ręce opadają. A jeżeli to ta rura co napisałem to koszt w nissanie około 500zl a na necie brak. Podpowiedzcie może to coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, Udało się tobie rozwiązać problem?  u mnie występuje coś takiego przy 2000 obr do 2500, takie dwie, trzy chwilowe pauzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

4 hours ago, klekle said:

Witam, Udało się tobie rozwiązać problem?  u mnie występuje coś takiego przy 2000 obr do 2500, takie dwie, trzy chwilowe pauzy 

Moze zawor SCV?

Poczytaj na ten temat.

Pozdro.

BTW jak diesel nie domaga to najpierw dobrze sprawdzic caly uklad paliwowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  rura ma najprawdopodobniej dziurę..i zasysa fałszywe powietrze..miałem taki problem i właśnie problemem była dziura.

Piszę tutaj o rurze do turbo od filtra,tej gumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy pękniętej rurze turbo bedzie słychać przy dodawaniu gazu świst uchodzacego powietrza . Jak nie ma oryginału na biede znajdź zbrojoną rure gumową o tej samej średnicy i załóź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.10.2019 o 15:04, kmiart napisał:

rura w zamienniku kosztuje 90 zł właśnie wymieniłem

Kolego czy możesz dać namiar na zakup takiej rury/ Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem w hurtowni motoryzacyjnej   w Nysie myślę że w każdym sklepie motoryzacyjnym można zamówić jak będziesz miał problem dam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...