Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T32 Sciemnianie tylnych lamp


arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Hey wykonywal ktos ten zabieg ?

Czytalem ze sa jakies spraye ale tez folie.

Ktos cos ?

Czy lepiej niech juz bedzie ten Lexus Look ;)

W sumie mozna go pokochac ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, arecky69 said:

Hey wykonywal ktos ten zabieg ?

Czytalem ze sa jakies spraye ale tez folie.

Ktos cos ?

Czy lepiej niech juz bedzie ten Lexus Look ;)

W sumie mozna go pokochac ;) 

Proponuję folia: Oracal 8300 - 074 | Middle Grey

Jak poszukasz w necie to znajdziesz  materiał i na YT filmiki jak wykleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arecky69 widze ze klawiatura dziala... pierwszy policjant na drodze ktory Cie zatrzyma i zauwazy
ze lampy sa przyciemnione w sposob niezgodny z atestem i homologacja, zatrzyma Ci DR

w sumie pewnie zaraz ktos usunie moj post bo pytales o konkret a ja podnosze aspekt prawny
ale moze ktos inny (do tego czasu) sie zreflektuje zanim bezmyslnie przyciemni np. tylne swiatla
stwarzajac zagrozenie dla tych ktorzy sie za nim poruszaja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widzialem takie filmiki na yt i nikt do tej pory ich nie pousuwal tak wiec myslalem ze byc moze ktos cos takiego robil ;)

Ja nawet nie mam takiego zamiaru.

Jak juz bede sciemnial to tylko folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, arecky69 napisał:

Po prostu widzialem takie filmiki na yt i nikt do tej pory ich nie pousuwal tak wiec myslalem ze byc moze ktos cos takiego robil ;)

Ja nawet nie mam takiego zamiaru.

Jak juz bede sciemnial to tylko folia.

Biorąc pod uwagę aspekt prawny to chyba tylko wymiana lamp na inne z atestem (np. te po liftowe) jest 100% legalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w końcu dostali 650zł podwyżki na ten rok (500 od przyszłego roku)  więc i ich nadgorliwość wzrosła, teraz muszą wyrobić normy z mandatami....

Malowanie odradzam, chwila przytrzymania w jednym miejscu i albo zaciek albo zaciemnienie wyjdzie., folia- tu już niestety więcej roboty jest , lekkie przyciemnienie może ujdzie uwadze nadgorliwego policjanta ale zbyt mocne nie przejdzie.

Kiedyś z 20 lat temu była na to moda..... też pomalowałem w GTIku , pożniej zdzierałem ten szajs, polerowałem klosze i robiłem klary bo g... było widać.... 

Dodatkowy minus jest taki iz jesli ktoś wjedzie Ci w kofer, a będzie cwany i wybada iż macie sprey czy folie na kloszach to wywinie się z odpowiedzialności za spowodowanie kolizji.... "Nie widziałem bo przyciemniłeś klosze, oddaj sprawę do sądu!" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...