Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan qashqai 2017 1.6 dci Nie reaguje po odłaczeniu akumlatora


dayang

Rekomendowane odpowiedzi

nissan qashqai 2017 1.6 dci Nie reaguje po odłaczeniu akumulatora. Można go normalnie otworzyć i zamknąć z pilota lecz na zegarach cały czas tylko mruga czerwona kontrolka samochodu z kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan qashqai 2017 1.6 dci Nie reaguje po odłaczeniu akumulatora. Można go normalnie otworzyć i zamknąć z pilota lecz na zegarach cały czas tylko mruga czerwona kontrolka samochodu z kluczykiem.
Kolego abyśmy Ci pomogli to musisz napisać post tak abyśmy go zrozumieli bo z tego niewiele wynika, pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o to że jak odepnie akumulator w dalszym ciągu jest jakieś zasilanie w samochodzie działa centralny zamek i mruga mu kontrolka. wynika z tego że w samochodzie zabudowany jest dodatkowy jakiś akumulator do jakiegoś zabezpieczenia. Niech kol dayang napisze czy samochód posiada jakieś dodatkowe zabezpieczenie. Czy samochód jest z salonu czy odkupiony. Bo jeżeli jest odkupiony to poprzedni właściciel mógł coś dodatkowego zabudować

1 minutę temu, agit11 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agit11 napisał:

Prawdopodobnie chodzi o to że jak odepnie akumulator w dalszym ciągu jest jakieś zasilanie w samochodzie działa centralny zamek i mruga mu kontrolka. wynika z tego że w samochodzie zabudowany jest dodatkowy jakiś akumulator do jakiegoś zabezpieczenia. Niech kol dayang napisze czy samochód posiada jakieś dodatkowe zabezpieczenie. Czy samochód jest z salonu czy odkupiony. Bo jeżeli jest odkupiony to poprzedni właściciel mógł coś dodatkowego zabudować

 

No widzisz a ja zrozumiałem całkiem inaczej :) Po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu komputer się nie podniósł. Można tylko drzwi otworzyć, ale to tylko moje domysły :) Pewnie już wszystko wróciło do normy więc po co odpisywać? Coraz więcej tu takich "kolegów". Pytanie -  odpowiedź i "klient" znika bez zakończenia tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...