Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana środkowego światła STOP Pathfinder 2012


Witkacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy zdarzyło się wymieniać komuś środkowe światło stop w Pathfinder 2012? U mnie juz tylko 3 czy 4 LEDy się świecą - znalazłem firme co mi to po taniości zrobi (wymieni diody, nowa część 1600pln !!!) ale musiałbym im to wysłać. 

Czy ktoś wie jak to wyciągnąć - żadnej śrubki tam nie widziałem a nie chciałbym szarpać za mocno :)

 

Z gory dzięki.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie stówki za wlutowanie kilka diod led ??????? byle elektronik wziąłby za to pięć dych najwyżej....

Mariusz popytaj w okolicy o jakiegoś "elektronika", np w sklepie elektronicznym. Tam też pomogą Ci w wyborze odpowiednich ledów ... jeśli wymieniać to wszystkie na jednakowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę z allegro rozważałem już wcześniej, ale wydała mi się droga. Spróbuję znaleźć kogoś w okolicy jak sugeruję Kris.  A może ktoś wie dokładnie jakie diody są w oryginale.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

U mnie nie świeci się wogóle ten stop za tylnią szybą. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz rozebrać klapę, dostac się do swiatła i zobaczyć czy wogole dostaje napięcie. Jeśli nie to trzeba szukać po kablach gdzie leży problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...