Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kluczyk zacina się w stacyjce.


kmik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu coraz bardziej zacina mi się kluczyk w stacyjce podczas wyciągania go. Sytuacja się pogarsza, bo wcześniej czasami się tylko lekko przyciął i puścił,

a teraz muszę go wyciągać siłą. Wkłada się normalnie, jest tylko problem z wyciąganiem. Miał ktoś taki problem? Ile może kosztować ta impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie parkujesz przypadkiem ze skręconymi kołami ? Bo wtedy taki problem występuje i trzeba po prostu odbić kierownicę żeby uwolnić klucz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem z samochodem żony /Micra K12/.Doszło do tego ,że kluczyka nie dało się wcale wyciągnąć.Mechanik z z serwisu

Hardy Multiservise/ powiedział mi,ze to jest typowe uszkodzenie w NISSANACH/ 

Wymontowałem stacyjkę i dostarczyłem do serwisu gdzie ją zregenerowali.,Wyłamana jedna z zapadek.

Nie uzywaj żadnych WD-40 i innych silikonów bo to nic nie pomoże a wręcz pogorszy sprawę

koszt 100 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOROWITZ, łatwo wyciągnąć ten wkład stacyjki? Amator da radę, na co zwrócić uwagę przy demontażu? Wolę to zrobić za wczasu, póki kluczyk jeszcze można wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...