Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[R51] 4.0 V6 remont skrzyni AT


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

Czysto informacyjnie :) sprzeglo przestało kleić, auto do warsztatu spec. w automatach, nakopane w elektryce (800zl), w skrzyni spalony olej, więc rozbieramy, diagnoza remont skrzyni(5000) i sprzęgła(1800) robicizna (2000). Gwarancja na rok bez limitu kilometrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Żeby nie tworzyć nowego wątku podepne się pod temat z pytaniem.

Czy w skrzyni automatycznej w silniku 4.0 wymienia się filtr oleju, bo katalog nie zwraca informacji o jakimkolwiek filtrze. Rocznik 2006. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że warto wymienić, filtr to siatka z obudową z blachy, zamiennik filtra kosztuje, 30-40 zł z tego co pamiętam. 3 ze śrub zakończone sa nakretkami, nie wiem czy da sie je dokrecic bez wyjmowania calego sterownika.

 

_DSC17865m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że gdzie dostać ten zamiennik, bo w sklepie motoryzacyjnym twierdza, że filtr do tej skrzyni nie istnieje. W internetach też niewiele informacji na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a kto mi znajdzie filtr do skrzyni czy reduktora w manualu? jest tam taki mały okrągły przykręcany na śrubki? Ha? bo ja szukam i nie mogę znależć, czy ktoś wie co ile trzeba go wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...