Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyłamane mocowanie nakrętki - pokrywa zaworowa.


sikoku78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

  Panowie. Temat chyba znany - skorodowane połączenie śruba / wkładka gwintowana  - mocowanie pokrywy zaworów. Próba odkręcenia - wyłamanie fragmentu plastikowej podstawki ustalającej wkładkę. Jak ów podstawka pokrywy zwie się fachowo? Gdzie jej szukać? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam. Jacek.

IMG_20181208_205843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo kupiłem tę https://allegro.pl/obudowa-filtra-powietrza-nissan-note-1-4-06-12-i7195068105.html?snapshot=MjAxOC0wOS0xMVQxMzozMDo1NC44ODNaO2J1eWVyOzBlOWNiYTgzZTVmOWZiZjQ4YmJmY2U3Y2EzODY5NmNhZmU4YzJhZWNlNzE1Nzk3NzVlYWEzMjFhNzg4YjUyMGQ%3D

Tylko mam silnik 80 km ,zauważyłem że te pokrywy się różnią troszkę nie wiem czy to ma znaczenie. Sugerowałem się oznaczeniem na obudowie. Ta którą kupiłem jest od note 1.4  pasuje idealnie. Ja zapłaciłem 29 zł z przesyłką,szukaj  też od note .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micra smarkuli to też wersja 80km. Widzę, ze występuje jako część używana tylko z pokrywą zaworową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie pokrywa zaworów a obudowa filtra powietrza,składa się z dwóch części a w środku jest przepustnica.

pokrywa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...