Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ostrzeżenia o niskich temperaturach


robo1277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio bawiłem się trochę kompem w aucie i znalazłem alarm o niskich temperaturach. Po włączeniu tego ostrzeżenia wskaźnik temperatury miga. I moje pytanie czy długo on tak będzie mrugał. Do pracy mam raptem 10 min i przyznam że jest to trochę irytujące te miganie.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, robo1277 napisał:

Witam

Ostatnio bawiłem się trochę kompem w aucie i znalazłem alarm o niskich temperaturach. Po włączeniu tego ostrzeżenia wskaźnik temperatury miga. I moje pytanie czy długo on tak będzie mrugał. Do pracy mam raptem 10 min i przyznam że jest to trochę irytujące te miganie.

 

Pozdrawiam 

Aż temperatura zewnętrzna wzroście. Miga, o ile pamiętam, od +3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 15:20, redsalamander napisał:

Musisz wyłączyć miganie w ustawieniach inaczej miga cały czas.

a dokładnie możesz mi powiedzieć gdzie to jest ... przy włączeniu nie ma żadnych opcji do tego .... jest tylko włącz i wyłącz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robo1277 napisał:

a dokładnie możesz mi powiedzieć gdzie to jest ... przy włączeniu nie ma żadnych opcji do tego .... jest tylko włącz i wyłącz...

A czy wogóle to zaglądasz czasem do instrukcji obsługi tam wszystko jest napisane jak ustawić komputer do własnuch potrzeb, między innymi jak wyłączyć informację o niskiej temperaturze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robo1277 napisał:

a dokładnie możesz mi powiedzieć gdzie to jest ... przy włączeniu nie ma żadnych opcji do tego .... jest tylko włącz i wyłącz...

Chyba nie da się wyłączyć. Był podobny temat. Przeczytaj

https://forum.nissanklub.pl/topic/67801-wskazania-termometru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bogola napisał:

A czy wogóle to zaglądasz czasem do instrukcji obsługi tam wszystko jest napisane jak ustawić komputer do własnuch potrzeb, między innymi jak wyłączyć informację o niskiej temperaturze.

 

właśnie czytałem instrukcje dlatego to włączyłem ...... chodziło mi o to że jak spadnie temperatura to wskaźnik cały czas mruga..... i jest to lekko irytujące...

 

11 godzin temu, Author53 napisał:

Chyba nie da się wyłączyć. Był podobny temat. Przeczytaj

https://forum.nissanklub.pl/topic/67801-wskazania-termometru/

  dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, robo1277 napisał:

właśnie czytałem instrukcje dlatego to włączyłem ...... chodziło mi o to że jak spadnie temperatura to wskaźnik cały czas mruga..... i jest to lekko irytujące...

 

  dzięki 

Kurcze, jak się nie da jak się da, u mnie nic nie mruga, [Low Temp] (niska temperatura), wybierz tę opcję aby włączyć ON lub wyłączyć OFF wyświetlanie ostrzeżenia o niskiej temperaturze. Oczywiśnie tak jak jest napisane w tamtym temacie termometr będzie działał cały czas, ale ale alert się wyłącza.

Edytowane przez bogola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bogola napisał:

Kurcze, jak się nie da jak się da, u mnie nic nie mruga,

U mnie akurat mruga, ale na pewno mruganie da się wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej powiem ...bo chyba się nie zrozumieliśmy ....

mam ustawiony alarm na niską temperaturę .... jest powiedzmy 5 stopni ..... temperatura spada do 3 stopni .... włącza się alarm i zaczyna mrugać  wskaźnik temperatury......

po wyłączeniu w ustawieniach kompa jest tak: 5 stopni .... temperatura spada do 3 stopni i nie ma ostrzeżenia ... wskaźnik nie mruga... bardziej obrazowo nie wiem jak to przedstawić.

w drugim aucie (opel agila) przy 3 stopniach pokazuje się śnieżynka i temperatura mruga przez 10 sek i przestaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robo1277 napisał:

mam ustawiony alarm na niską temperaturę .... jest powiedzmy 5 stopni ..... temperatura spada do 3 stopni .... włącza się alarm i zaczyna mrugać  wskaźnik temperatury....

I tak będzie jeżeli będzie załączony to nawet jak będzie -20 to też będzie mrugał, finito do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, bogola said:

I tak będzie jeżeli będzie załączony to nawet jak będzie -20 to też będzie mrugał, finito do zamknięcia.

A to dziwne....bo u mnie mruga w przedziale hmmmm chyba +2 do -2 (-3) poniżej natomiast już nie mruga B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lutenet napisał:

A to dziwne....bo u mnie mruga w przedziale hmmmm chyba +2 do -2 (-3) poniżej natomiast już nie mruga B)

Może i dziwne a może i nie, zapewne zależy to od oprogramowania wgranego do danego modelu i rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyczerpujące info ..... poczekam aż się się chłodniej zrobi i zobaczymy czy będzie tak jak ma Lutenet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...