Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Falujace obroty


Rafal_S

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

naprawiania zaniedbań poprzedniego właściciela ciąg dalszy. Nim Silnik porządnie się zagrzeje, to na sprzęgle, lub biegu jałowym czasem samochód faluje obrotami. Wygląda to tak jak na załączonym filmiku.

 

Co może być przyczyną?

Silnik krokowy?

Egr?

Wtryski?

 

Komp nie wywala błędów ale mój mechanik mówi że mimo czyszczenia EGR nie działa on poprawnie i trzeba go regenerować lub kupić nowy. Chciałbym jednak zapytać kogoś innego o opinie.

 

Wszelkie pomysły mile widziane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sq9mcs - dzięki za odpowiedź, zawsze na Ciebie można liczyć. 

 

Czy masz jakieś doświadczenia z EGRami innych firm? Nie chce wywalać hajsu na oryginał. Ewentualnie jakaś regeneracja?  

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że przed świętami dopchać się do mechanika jest prawie nie możliwe sam próbuję jakoś ogarnąć te falowanie. Prosiłbym tylko o pomoc czy dobrze kombinuje. Jak podczas falowania odłączę element za to odpowiedzialny to powinno ustać - tak?

Ostatnio odłączałem przepływkę i wciąż falowało

Odłączyłem EGR i ustało. Myślałem że mam już winowajcę, ale postanowiłem chwilę pojeździć z odłączonym. Po Kilku minutach falowanie wróciło. Czy dobrze kombinuje że to jednak nie egr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...