Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewód od alarmu micra k11


songo5510

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich ponieważ jestem nowy na forum. Jakis czas temu kupilem micre k11 98r i zauwazylem ze nie dziala mi alarm(brak dzwieku, swieca tylko swiatla). Zauwazylem ze masa nie jest podlaczona jedak mam problem z tym jedym przewodem ktory jest luzem i jest dosc dlugi. Wychodzi z wiazki. Czy wie ktos moze gdzie powinien od byc podlaczony? Z gory dzieki

2018-12-23_12.47.33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma dźwięku syreny (a migają światła), być może poprzedni właściciel poszedł po najmniejszej linii oporu i po prostu odciął głośnik (syrenę). Alarm nie jest fabryczny, tylko dokładany przez dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedz. Przewody nie sa uszkodzone, wiazka wyglada na cala. Z tym ze ten jeden dlugi czarny przewod nie jest wpiety. I nie wiem gdzie on wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma kolor czarny, to najprawdopodobniej jest od masy (jest ucięty czy czymś zakończony - to białe na końcu). Syrena też ma masę - odszukaj, gdzie jest zamontowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mase znalazlem. Po podlaczeniu masy dalej brak dzwieku. Ten dlugi przewod jest zakonczony takim okraglym pinem posc duzym. Jest zaznaczony po prawo na zdjeciu. Wiem ze jakos fotki troche kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...