Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzeci przegląd..


equinoxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

robił ktoś trzeci przegląd w ASO i jest ktoś w stanie wymienić co dokładnie wchodzi w jego zakres wg wytycznych serwisu? Jakie wymiany, co do sprawdzenia skontrolowania itp?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci (jak i poprzednie) przegląd prócz standardowych wymian oleju, płynów i filtrów ma ok. 40-50 punktów wg ASO (dostajesz check liste na koniec). M.in. stan akumulatora, zbieżności, elementów blacharskich (jest na to osobna gwarancja na 10 lat i niektórzy zapominają ją zrobić jak już nie korzystają z ASO), zawieszenie, silnik, wydruk z komputera o błędach... Jest tego sporo i też kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2019 o 12:48, ExploRer napisał:

Trzeci (jak i poprzednie) przegląd prócz standardowych wymian oleju, płynów i filtrów ma ok. 40-50 punktów wg ASO (dostajesz check liste na koniec). M.in. stan akumulatora, zbieżności, elementów blacharskich (jest na to osobna gwarancja na 10 lat i niektórzy zapominają ją zrobić jak już nie korzystają z ASO), zawieszenie, silnik, wydruk z komputera o błędach... Jest tego sporo i też kosztuje :)

Z grubsza wymieniają to samo co po pierwszym roku. Wszytkie filtry i olej. Ja za samą robociznę dałem 364 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi zrobili w niespełna godzinę i mam dylemat co tak naprawdę sprawdzili w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, equinoxe napisał:

No mi zrobili w niespełna godzinę i mam dylemat co tak naprawdę sprawdzili w tak krótkim czasie.

W sumie to ile ma trwać wymiana oleju, auto już kilka lat na rynku to i wprawy nabrali ;)

Poza tym podobne miejscami do QQ to już w ogóle z zamkniętymi oczami robią. Ja na czas przeglądu dostałem Pulsara i pani mówiła, że to już ostatnie chwile kiedy można Pulsim pojeździć u nich :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...