Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z klapą tył murano Z50


wersal1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem świeży na tym forum więc liczę na wyrozumiałość. Ogólnie jestem mercedesiarzem ale od nie dawna jestem być może szczęśliwym posiadaczem murano z 2005. Jest u Mnie trzecim autem więc będzie użytkowany sporadycznie. Auto niesamowite pod względem przestrzeni w środku i pięknie brzmiący silnik V6. Nie przypuszczałem ,że mogę polubić japońsko/amerykańskie auto , a jednak. Potrzebuję pomocy. Kupiłem go dość tanio od swojego klienta i autko było zaniedbane. Mam czas by je sobie powoli naprawiać ale problem polega na tym ,że nie mam kilku informacji o które Was poproszę. Nie zamykało mi tylnej klapy i dobrałem się do niej. Potrzebowałbym polskiego schematu związanego z  elektryką w klapie. Switch mi nie działa . Wymieniłem zamek gdyż był bez elektrycznego siłownika. Sam mechaniczny zameczek na linkę otwierany od zewnątrz drucikiem( Nasi tu byli). Pocięte kable od switcha i masowy kabel od kostki do siłownika w zamku. Nie działa mi nic mimo ,iż polutowałem kable. Wygląda na to jakby nie dochodził prąd lub brakowało mi jakiegoś jeszcze urządzenia związanego z nim. Jest jakaś kostka biała na środku nie podłączona do niczego i jedna kostka brązowa. Druga brązowa jest taka sama ale do niej jest podłączony włącznik klapy.  Drugi temat to jadąc dziś od teściów miałem ciepło w kabinie i w pewnej chwili powietrze leciało zimne aż do domu. Autkiem zrobiłm może ze 40km. Któregoś dnia pokazywało mi na testerze błąd P1148 ( usterka działania sterowania obiegu zamkniętego ). I teraz moje pytanie czy może być uszkodzony silniczek krokowy lub klapka od ruszania nawiewu czy raczej stawiacie na rozszczelnienie się którejś głowicy. Jest ciemno i piździ więc nie wiem czy mi się kasza zrobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do zamka to trzeba chyba będzie podjechac i zaprogramować moduł komfortu,jeśli chodzi o ogrzewanie to sprawdził bym ilość płynu chłodzącego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...