Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze przód QQ


Kebry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A może ktoś ma założone oryginałki i chciałby się pochwalić jak to wygląda .....bo mam dylemat czy zakładać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się iść do garażu...ale wyglądają spoko.Możesz zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20190205_123118.thumb.jpg.d8b11948901f275ea79d540d71a3e032.jpg20190205_123137.thumb.jpg.b8cc90142cbfe6f41ce689b82ec1346e.jpg20190205_123118.thumb.jpg.d8b11948901f275ea79d540d71a3e032.jpg20190205_113449.thumb.jpg.2578ec112ab9049e8dea2d63fb9e4c98.jpg20190205_113449.thumb.jpg.2578ec112ab9049e8dea2d63fb9e4c98.jpg

Przód i tył 80 zł z przesyłką z aliexpress

Pasują idealnie i warto założyć  nareszcie są czyste przednie drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem to te czarne plastiki w nadkolu nie maja zadnych zaslepek zeby sciagnac i wlozyc tam tego wkreta co za tym idzie trzeba wiercic. Bez problemu idzie przewiercic te plastiki np wkretarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, QashqaiJ11 said:

Pasują idealnie i warto założyć  nareszcie są czyste przednie drzwi :)

Dzięki za fotki....W J10 miałem fabryczne i mi się podobały (były prawie niezauważalne i fajnie nadawały się do obstukania ze śniegu czy lodu :D). W J11 nadal się waham...:wacko: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba wiercić,plastik jest miękki wkręty małą wkrętareczką wchodzą jak w masło :)

Pod spodem jeden otwór w błotniku jest fabryczny kwadratowy kupuje się w motoryzacyjnym kołek plastikowy (za 1zł.)wciska się i wkręca wkręta.

Z obstukiwaniem nie ma problemu ,trzymają się diabelnie mocno a przy tym są elastyczne i komponują się idealnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, QashqaiJ11 napisał:

Pod spodem jeden otwór w błotniku jest fabryczny kwadratowy kupuje się w motoryzacyjnym kołek plastikowy (za 1zł.)wciska się i wkręca wkręta.

Mozesz pokazac o jaki dokladnie kolek chodzi?:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 12:35, Lutenet napisał:

Dzięki za fotki....W J10 miałem fabryczne i mi się podobały (były prawie niezauważalne i fajnie nadawały się do obstukania ze śniegu czy lodu :D). W J11 nadal się waham...:wacko: 

 

W J10 oryginalne swietnie pasowaly. Przede wszystkim byl to ten sam material co oslona nadkoli. Te jednak troszqu jakby na siłe. Obawiam sie ze bedzie sie inaczej zachowywal po czasie plastik chinski od angielskiego i bedzie widocxna róznica.

image.png.b31310e3628a1687b71c1f97c4c754dc.png

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najtansze chińczyki w jeep cherokee za 30 zł. I po 5 latach nie wyblakły.....

A te angielskie to pewnie tylko z nazwy sprzedającego :)

Ale  decyzja należy do Ciebie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, JackSet said:

W J10 oryginalne swietnie pasowaly. 

Dokładnie jak piszesz.....chociaż to wszystko kwestia gustu. W J11 jakoś mi tak nie do końca leżą. Co do materiału to się nawet nie zastanawiałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W serwisie za to samo zapłacisz dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, QashqaiJ11 napisał:

Na aliexpress za połowe ceny zamówiłem....

Możesz podać link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...