Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka instalacja LPG do Qashqai 2.0 4x4.


lukaszjaga89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jaką instalację polecacie? Co macie w swoich Qashqai-ach? 

Proszę wszystkich miejących coś do powiedzenia o wypowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tyle lat nauczony doświadczeniem :D proponuję pojeździć po gazownikach spisać co i za ile proponują i wtedy się coś podpowie, bo co kraj to obyczaj i co z tego, że napiszę co ja bym proponował jak Twój gazownik nie ma tego w ofercie i nawet nie chce się pochylić nad propozycją bo dla niego to rozkompletowanie zestawu, który dostaje w dobrej cenie a jak wiadomo CCC, dodatkowo jak prześledzisz tematy "pytające" to i tak to co się poleciło w 90% i tak było zmienione bo gazownik powiedział, że tez będzie OK a dookoła wybór mały, nie odbierz tego jako niechęć do udzielenia pomocy, tylko jako zachętę do poszukania i podpytania co proponują w jakiej cenie i czy zdejmują kolektor do wiercenia, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zaprzyjaźnionym, od 10 lat zakładzie, proponują instalacje techland quick, do tego wtryskiwacze Hana Zielone, reduktor AC Stag r01 do 250KM. Mam Astre u nich gazowana 9 lat bez zastrzeżeń, w tym czasie wymiana listwy wtryskiwaczy oraz naprawa reduktora, poza tym wymiana filtrów co 15 tys. Nic nigdy się nie działo, instalacja Lecho. Nie wiem co myśleć. W moich okolicach, tym bardziej miescie nie ma zbyt wiele godnych polecenia zakładów, większość montuje co klient zazyczy a potem nawet prawidłowo skalibrowac nie potrafią. Doświadczenia znajomych. Dlatego nie wiem czy przystac na taką konfigurację, wiem że goście znają się na rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz potwierdzają się moje wcześniejsze słowa :D 

qurcze koljene LPG z Białegostoku i okolic :D normalnie wylęgarnia tam jest jakaś :D

nie znam tego sterownika i możesz mieć kłopot w trasie jak by coś się uwaliło, bo nikt nie będzie się chciał bawić, ale tez nei ma co go dyskredytować, może być cąłkiem sympatyczny :D na Twoim miejscu poszukał bym czegoś co raczej jest ogarniane przez większość gazmenów bo nawet przez neta z TV można coś pocudowac i ustawić.

Hanny zamienił bym na BARAKUDY, a Acka na Tura lub M3 mam jakoś złe doświadczenia z tym reduktorem i ogólnie staram się go nie zakładać nawet na życzenie klienta :D 

Jak masz dobre doświadczenia to montuj nie ma co na siłę kombinować, choć może warto tez rozejrzeć się po okolicy i popytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------------------------------------------

zainstalowałem program do tego, hmm ubogo i pogmatwane czyli mało przejrzyście nei wiem jak to się zachowuje po podłączeniu ale może odstraszać potencjalnych innych niż tych którzy montowali :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś z ciekawości instalować oprogramowanie i takie trochę inne, dziwne. Jutro posiedzę jeszcze i podzwonie. 

Dzięki za podpowiedź w sprawie wtryskiwaczy i reduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 22.01.2019 o 20:34, DINO napisał:

Przez tyle lat nauczony doświadczeniem :D proponuję pojeździć po gazownikach spisać co i za ile proponują i wtedy się coś podpowie, bo co kraj to obyczaj i co z tego, że napiszę co ja bym proponował jak Twój gazownik nie ma tego w ofercie i nawet nie chce się pochylić nad propozycją bo dla niego to rozkompletowanie zestawu, który dostaje w dobrej cenie a jak wiadomo CCC, dodatkowo jak prześledzisz tematy "pytające" to i tak to co się poleciło w 90% i tak było zmienione bo gazownik powiedział, że tez będzie OK a dookoła wybór mały, nie odbierz tego jako niechęć do udzielenia pomocy, tylko jako zachętę do poszukania i podpytania co proponują w jakiej cenie i czy zdejmują kolektor do wiercenia, 

Witam.

Pytanie do DINO-czytam twoje wypowiedzi na temat gazu -w QQ 2.0 i proszę o radę -sterownik  Stag 4 Basic czy Pus? listwa AC W02.GAzownik jest za Basic.

Mój QQ jest +2 -jaki zbiornik żeby podłogi nie podnosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to są stare sterowniki, które już chyba nawet nie są w ofercie :D listwa ACW02 to taka ekonomiczna podstawowa listw. Ogólnie auto na tym pojedzie ale szału nie ma bo to podstawowy KIT sprzedawany przez producenta, zapytaj sie o Barakudy zamiast ACW no i jak takie zestawy proponuje to myślę, że tak samo będzie z montażem i strojeniem choć mogę się też mylić.

jak cenowo Ci to zaproponował?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...