Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pobór płynu chłodniczego


21st87th

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim,

 

Czy spotkaliście się kiedyś w Waszych Juke z tematem znaczącej utraty płynu chłodniczego w krótkim odstępie czasu? Juke jest nowy, miesiąc użytkowania - nieco ponad 2300 km przebiegu, a odkryłem wczoraj, że poziom płynu chłodniczego poniżej minimum. Czy ktoś z Was kiedyś spotkał się z taką sytuacją i podejrzewa, jakie mogą być przyczyny?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja tak miałem w dwóch nissanach , po dolaniu w serwisie,  pózniej był spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze odkręcić korek i zobaczyć, czy "magicznie" płyn nie wróci na miejsce.
Tylko nie na gorącym.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zwróciłeś uwagę zaraz po zakupie auta jaki był dokładnie poziom płynu. Jak kupowałem swojego poziom był praktycznie trochę ponad min. Fabryka widocznie oszczędza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O odpowiedni poziom powinien zadbać diller przed sprzedażą auta. Dokonując nowego zakupy (wrzesień 2018r) zapytałem w salonie czy  wszystkie płyny "ustrojowe" auta są OK. Dostałem odpowiedź potwierdzającą. Po przyjeździe do domu sprawdziłem i dokładnie tak było, nawet płyn do spryskiwania szyb był zalany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :spoko: Poziomy wszystkich płynów w momencie zakupu były w porządku. Po dolaniu płynu chłodniczego na serwisie, póki co jest spokój. Być może układ chłodzenia po prostu tak ma na początku eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...