Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×
MarcinUk

Praca w fabryce Nissana w Sunderland

Recommended Posts

JackSet

Czy to oznacza ze rozładowywane są tą widoczną na zdjęciu koparko-ładowarką?:jump:

cezzar1
W dniu 13.02.2019 o 17:07, maras555 napisał:

czesto widuje jak w Gdansku sa rozladowywane Nissany. 

W Gdańsku Nowym Porcie na placu stoją tysiące nissanów, głównie QQ. Więc zapewne przypływają do Gdańska, jakby to miało znaczenie.

zurek100

Na samym początku witam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy wpis, proszę o wyrozumiałość jeśli będzie coś nie tak z moim zapytaniem.

Mam Qashqai-a J11 z 2017 r. po lifcie i mam uszkodzoną jedną kostkę do podłączenia, chciałbym ją wymienić jednak nie mogę znaleźć od czego ona jest a co z tym się wiąże nie mogę jej dokupić. Jest to wiązka elektryczna przednia, z której jest zasilanie lamp, halogenów, czujników parkowania, pompki spryskiwaczy sygnału dźwiękowego, czujnik temperatury zewnętrznej i dodatkowa kostka, o której niewiele wiem. Zdjęcia występowania kostki i jej wygląd przedstawiam na zdjęciach.

Będę wdzięczy za pomoc , czy jest to kostka wolna do podłączenia czegoś co nie jest w opcji danego modelu czy coś nie zostało podłączone.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

JACKO29

Ale czemu chcesz w nowym samochodzie grzebać w elektryce sam? Obawiasz się kosztów w ASO? Czy po prostu...sam tą kostkę rozłożyłeś na łopatki? :D

Zrób dokładne zdjęcie tej uszkodzonej kostki.Mam kilka kabli z końcówkami z instalacji Note i Qashqai,może się coś dopasuje.