Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciek oleju ze skrzyni


mariuszmurano

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam,bo chyba gdzies mi wycieka delikatnie olej ze skrzyni,lecz pewności nie mam,teraz mokro i ciężko cos stwierdzić.Mieliście jakies wycieki ze skrzyni ? Jeśli tak to gdzie i co było uszkodzone.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zajrzyj pod auto i zobacz skąd cieknie, najszybciej uszczelniacze jak walki wychodza, może pod miska,  ponad połowa  awarii skrzyni CVT to zaniedbanie  spowodowane wyciekami oleju, w zasadzie każdy zaniedbany wyciek płynu w końcu kończy się awaria cvt i naprawa w grubych tysiącach. Powinieneś od razu skontrolować ilość płynu i go dolac, wtedy zyskasz czas na wymianę uszczelnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierają mi sie krople na łączeniu,ale w sumie jak bede robił to wszystko,nawet uszczelniacze.Olej juz kupiłem,ori Japoński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie ile i jakie i gdzie wymienia się uszczelniacze wszystkie w skrzyni.Bede wymieniał olej i od razu powymieniam co się da .Może jakies numery lub namiary gdzie mozna to kupić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ori olej,nie ajkaś Niemiecka podróba za 12 litrów dałem 850 zł.To jest ten ns2 w metalowych bańkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...