Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Radio 2 din z GPS


Pieraś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam kpl. bódowy tego radia itd ale co do pytania pominiecia blokady filmów bez ręcznego. Jezeli taka jest to jest zapewne kabel ktory trzeba podłączyć do styku ręcznego a on podaje masę. Skoro tak, to ten kabel z radia według mnie wystarczy podłączyc po prostu na stale do masy. 

Radio będzie myślało że jest cały czas na ręcznym. Jeżeli zakłuci to dzialanie np navi (bo radio jest bystre i jak ma nawigowac na ręcznym) to trzeba dac jakiegoś knefla na tym kablu i załączając go ręcznie imitować zaciągnięcie ręcznego.

 

Tak na chłopski rozum ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pieraś napisał:

9, to piszesz o parking sensor?

Tak

A jeżeli chodzi o blokadę filmów podczas jazdy to z tego co kojarzę w menu radia jest opcja włączenia i wyłączenia tej funkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak większość radio ma opcję wyłączenia blokady natomiast jeśli nie to wystarczy  podłączyć przewów od ręcznego do minusa i będzie myślał ,że ciągle jest zaciągnięty 

Edytowane przez chudson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oglądanie filmów to przewód BRAKE  pod pierwsza lepszą masę i śmiga jak szalone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdze jak to w praktyce z jakimis plikami a/v.

Co do kamerki to rozumiem, ze piszac o rozowym to mowa o tym co wychodzi z ori kostki od radia, bo tu u mnie nigdzie rozowego nie ma - zakladam, ze to co na radio oznaczono jako parking sensor czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak różowy przy radiu parking sensor. Po pojawieniu się napięcia na tym przewodzie cokolwiek będziesz miał włączone na radiu uruchomi się widok z kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2019 o 18:38, Pieraś napisał:

 

Masz fotki jak to jest pomontowane?? 

Edytowane przez Radar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie pasowały otwory ktore trzymaly ori radio do tego nowego. Dolne rozpilowac w dol i w sronw szyby, bo inaczej ramka radia uniemozliwia wysunąć na zaczepy plastikowa obudowę deski rozdzielczej. Minimalnie jest szpara Góra/dół ale biorac pod uwage deske w T30 to nie wyglada zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało podpięcie kamery w klapie.

Przewód już do klapy doprowadziłem ale i tak musiałem go rozciąć bo cincha nie przełoży się przez gumę w klapie. Lipa, że otwieranie jest na środku. Będę rozkręcał ten plastik chromowany na klapie i zobaczę,  czy da się obniżyć ramkę rejestracji aby kamerę dać na środku pod klamką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pieraś napisał:

Zostało podpięcie kamery w klapie.

Przewód już do klapy doprowadziłem ale i tak musiałem go rozciąć bo cincha nie przełoży się przez gumę w klapie.

Da się ;) trochę ciężko ale przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj siedziałem do 4 w nocy z tematem i przeprowadziłem kabel "dachem" profilem od strony kierowcy  i nic nie ciepłem czincz przeszedł bez problemu wsio ładnie poszło i działa... Jak coś to pytać o szczegóły....

IMG_20190223_005819.jpg

IMG_20190223_005813.jpg

IMG_20190223_005834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej nie ciąć bo ten czarny przewód jest trzyżyłowy ale ja sobie elegancko polutował z koszulkami termokurczliwymi.

 

wklej Photo Gdzie zamontowałeś kamerę.

Ja teraz się biorę za klapę. Mam juz wszystko podpięte

Dobra już widzę spokojnie ramka rejestracji można obniżyć i kamerę dać nad nią No centralnie na środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawioną kamerkę lekko z boku, tuż nad PL. Dyskomfortu z tego tytułu nie odczuwam.Starałem się tak zamontować kamerkę by nic nie dziurawić i przeciągać kable przez fabryczne otwory i przepusty.

 

1466968845_IMG_20180308_1726261.thumb.jpg.ef9f547ad62ed3ad7bc4df676e25123c.jpg

 

Kąt pochylenia  kamery ustawiałem sobie na krzesło, tak żeby podjechać pod sam hak holowniczy do czerwonych kresek.

 

1215503074_IMG_20180308_1718241.thumb.jpg.b3d0a9525d129e78ea963293b48fc0a7.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z kolei nie chciałem rozwalać tej gumy przez którą przechodzi wiązka do podświetlenia rejestracji bo tak gumą otwory jakby na 3 osobne żyły a nie taki jeden wielki i jednak pod Rejestracją Będę wiercił otwór Iza silikonuje to normalnie tak żeby tego też nie było widać po zamontowaniu kamery zresztą będę myślał na bieżąco bo muszę dokładnie to rozplanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ali jest dedykowany uchwyt na kamerę do T30 zespolony z kloszem od podswietlenia rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zrobi jak chce, ja  nie zrobiłem nigdzie dziury i jakoś udało się to zamontować. Do kompletu wywaliłem CD i wstawiłem w to miejsce CB radio :) 

 

662992304_IMG_20180307_1459031.thumb.jpg.5df1f304ebab73bf0eb426bf1803d014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic nie sugerowałem.

Zrobiłem otwór i wstawiłem taką gumkę ochronną i oczywiście to jeszcze za silikonuje

20190223_140255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...