Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n 16 1,5 lpg


Tomuss1111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem ali w lpg sekwencja "Stag" po serwisie gazowym filtry i regulacja po przejechaniu około 30km traci obroty i się dławi  czy ktos tak miał pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PB po zakręceniu LPG jest tak samo?? warto się podpiąc pod kompa LPG i zobaczyc co się dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na benzynie śmiga bez zarzut wręcz idealnie ostatnio występował błąd sondy lambda ale juz jest ok prawidłowe odczyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było podpiąć program i zobaczyć jak to jest ustawione i wystrojone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u gazownika i okazalo sie że pobór gazu jest za duży (tak bylo tez poprzednim razem) wiec go ponownie ustawił 

Podłączył alme pod kompa i odczty z sondy był zły zbyt uboga mieszanka 

Po przejechaniu 25 km znów to samo spadek obrotów gaz w podlodze a tu prawie nic dopierp tak przy 3,5 ,tyś obrotów coś sie ruszyło pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomuss1111 napisał:

Wczoraj byłem u gazownika i okazalo sie że pobór gazu jest za duży (tak bylo tez poprzednim razem) wiec go ponownie ustawił 

 

w trasie?? jeździliście?? 

 

2 godziny temu, Tomuss1111 napisał:

Podłączył alme pod kompa i odczty z sondy był zły zbyt uboga mieszanka 

 

po gazowniku??

2 godziny temu, Tomuss1111 napisał:

 

Po przejechaniu 25 km znów to samo spadek obrotów gaz w podlodze a tu prawie nic dopierp tak przy 3,5 ,tyś obrotów coś sie ruszyło pozdrawiam

jest niewyregulowany gaz, możesz pokazać scrin z ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było dokładnie pojechałem do gazownika powiedziałem że znów nie jedzie na gazie podłączył alme pod komputer wyszedł błąd sondy (zbyt uboga mieszanka) nastepnie podłączył stag pod komputer i okazało się że dostaję za dużo gazu  . Przywrócił ustawienia fabryczne i wszystko było ok przez około 25 km  wlasciwie jechałem po trasie   zaczęło szarpać dlawic sie ibpo jezdzie  Oczywiście zbiornik gazu byl pelny i nie tankuje gazu tam gdzie taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeszcze na jesieni po wymianie filtrów gazu i regulacji mialem rekordowe spalanie w tracie 195km na 32 l,gazu przy prędkość srednio 100 do 140 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem bo kolejna diagnoza brzmi sonda do wymiany zmienię warsztat i dam znać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawa jest prosta wtryski gazu do wymiany  diagnoza innego gazownika  zobaczymy czy trafna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wymianę listwy wtryskowej zaśpiewał sobie 650zł taką samą w necie chodzi po 230  czy jest sens by kupić w necie i z taką listwą jechać na regulację czy wymiana jest trudna  chodzi mi bardziej oto by mi nie sciemnial ze to sporo roboty i będzie kosztowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BFC Ci nei potrzebne tylko zwykłą listwa chyba, że pod maską drzemie potwór 300kM :D

https://allegro.pl/oferta/ac-stag-w02-w-02-listwa-wtryskowa-wtryskiwacz-4cyl-7852083814

 

co masz teraz i jak zamontowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero teraz mam możliwości wysłania foty ba alma stała w warsztacie z układem kierowniczym

IMG_20190226_144221.jpg

IMG_20190226_144238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz Hanny, zamienił bym je na Barakudy wtedy praktycznie wymieniasz 1-1 tylko rozwiercisz dyszę, dobrze by było abyś pokazał scrin z ustawień w programie wtedy można by było coś więcej powiedzieć co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...