Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
Barrosso

Almera N15 (99r.) dobry blacharz - poszukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Barrosso

Witam, 

mam problem z korozją w moim niezawodnym Nissanie Almera N15 (99r.) i w związku z tym poszukuje specjalisty na terenie Krakowa lub okolic (woj.małopolskie), który oceni stan elementów konstrukcyjnych auta.

To że z zewnątrz jest cały do zrobienia - wiem, że biorąc pod uwagę wartość auta jest to nieopłacalne - też wiem, jednak pozostaje wartość emocjonalna ;-) i to, iż ten samochód nigdy mnie nie zawiódł - chciałabym znaleźć kogoś kto już się takimi modelami zajmował, obejrzy go "od spodu" i stwierdzi czy da się go naprawić tak, aby był bezpieczny .

Nie wiem też jak jest z dostępnością części blacharskich itp.do tak niestety już starego auta - ?

Będę wdzięczna za podanie namiarów na jakiegoś znającego się na rzeczy człowieka i jeśli też można - źródło części.

dziękuję za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smok_DW

Istnieja reperaturki progow i nadkoli zewnetrznych na rynku. Jezeli znajdziesz sobie blacharza to on bedzie wiedzial. Musisz sobie sama przemyslec ile jestes wstanie wlozyc w samochod zeby jego uzytkowac. Polecam Ci sprawdzic nadkola wewnatrz w bagazniku. Jezeli tam sa juz duze dziury to cena naprawy szybko moze przekroczyc 1000 PLN do tego jeszcze progi i nadkola to juz pozamiatane.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Barrosso

Bardzo dziękuję za wskazówkę dot.nadkoli wewnątrz - napewno sprawdze. Ze są reperaturki - wiem, tylko jeden blacharz grymasi, że samochód jest stary, nieopłacalne i b.dużo roboty, a inny podał cenę 5500 zł z malowaniem - co mnie zabiło mimo, że byłam przygotowana na spore koszty.

Poza tym żaden nie zajrzał pod auto, a z to co wyczytałam tutaj na forum różne rzeczy tam mogą wyjść. Dlatego szukam jakiegoś rzetelnego człowieka, który oceni czy po pierwsze "od spodu" auto się nie rozsypuje i czy jest bezpieczne. A wtedy można robić blachę. 

Także ponawiam pytanie o dobrego blacharza w Małopolsce lub nawet innym miejscu w zasięgu np.do 200 km (jestem w stanie zawieźć nawet to auto) :-)

z góry wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Barrosso

napisałam do 200km, ale tak naprawdę to nawet może być dalej - rozważę każdą propozycję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi