Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

centralny zamek

romano

Recommended Posts

Szanowni Panowie/Panie

Mam mały problem, zostawiłem na noc włączone światłą i akumulator padł razem z kluczykiem tzn. nie nie działa pilot nie można zamknąć pilotem. po naładowaniu akumulatora nadal nie działa pilot jedynie mogę zamknąć samochód kluczykiem. Pomożecie ? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Zielon
      By Zielon
      Cześć,

Coraz słabiej działał mi stuk do otwierania drzwi, aż w końcu przestał działać (pasażer i klapa działa)
      Ma ktoś poradę gdzie kupić, i jak wziąć się za wymianę ?
    • Mariusz_Rynkiewicz
      By Mariusz_Rynkiewicz
      Witajcie, ostatnio coś się podziało z kluczykiem i otwieraniem auta. Zawsze po kliknięciu otwierania wszystkie drzwi były odblokowane. Teraz jeśli nacisnę raz to otwiera mi tylko kierowcę i dopiero jak nacisnę drugi raz to otwiera całe auto. Da się to jakoś przełączyć na otwieranie całego auta jak wcześniej? 
    • Tomek0
      By Tomek0
      Witam,
      potrafi ktoś doradzić jak otworzyć micrę k12 jak rozładował się akumulator i w drzwiach nie ma zamka? Pod zaślepką od strony kierowcy jest tylko dziura, zamek jest wymontowany. Da się dojść do rozrusznika od spodu i podpiąć przewody? A może jest jakiś sposób na otwarcie maski celem podładowania? Czy tłuc szybę?
    • neq
      By neq
      Cześć, 
      Panowie mam problem, którego spodziewałem się jak tylko zobaczyłem jak został zaprojektowany i jak działał system otwierania klapy bagażnika w Juku. Otóż zamek przestał reagował na przycisk z dnia na dzień. Problem może tkwić w 3 elementach w związku z czym zanim zacznę ponosić koszty na naprawdę chciałbym mieć pewność, który z elementów zawiódł. Moje typy to przycisk otwierania klapy, niestykające kable i sam zamek. Aby dokonać prawidłowej diagnozy muszę zdemontować wewnętrzną osłonę klapy bagażnika (demontaż samej zaślepki osłonki na wysokości zamka umożliwia jego otwarcie, ale nie daje możliwości sprawdzenia całego przewodu). Czy wiecie jak się za to zabrać? W klepie nie widzę żadnych zapinek, a nie chciałbym przy ściąganiu jej uszkodzić. 
      Czy może ktoś z was poradził sobie już z problem niedziałającego zamka. Mam prośbę o podzielenie się swoimi doświadczeniami. 

Poniżej zdjęcie osłony którą muszę zdemontować

• Wojt07
      By Wojt07
      Witam.
      Mam pytanie, a konkretniej czy można zamienić bębenek zamka od strony kierowcy z tym od strony pasażera? Ostatnio ktoś próbował siłą dostać się do środka i teraz otwarcie auta od strony kierowcy jest niemożliwe. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Create New...