Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gumowa mata bagażnika


Gepetto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że wielkimi krokami zbliża się odbiór wymarzonego X traila chciałem zakupić gumową matę do bagażnika.Moje pytanie,czy jeśli sprzedawca pisze,że pasuje do modelu 2014-,to będzie idealnie pasować do mojego auta.Czy po lifcie 2017 zmienił się w jakiś sposób kształt bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienil sie ksztal bagaznika ale bedzie pasowac tyle o ile.

Z lewej strony zrobi Ci sie "dziurwa" przy plastikach (blizej oparc foteli).

Ja tak mam - mata ze starego auta w nowym wlozona, ale w zime wkladam tam skrobaczke i nie lata po bagazniku a na wyjazdy wkladam tam plyn do spryskiwacza i tez nie lata po bagazniku :)

Nie zmienia to faktu ze nie jest to idelanie dopasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mata trzeba było wynegocjować w ASO przy negocjacjach ceny .
Mają tego tyle że bez problem dają a tym bardziej takie piedoly jak chlapacze dywaniki progi itp. trzeba się po prostu upomniec

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos założył te chlapacze? Poproszę o zdjęcie.

Bo ja zrezygnowałem -  wg mnie nie bardzo to wyglada, choć tylko widziałem na jakims zdjeciu w sklepie int.

W QQ vol.1 miałem załozone dodatkowo i tam wyglądały Ok

image.thumb.png.e2f6aae24e7325ed171ca0ec8afbb6d0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc dyskretne rzec mozna. Czy one spelnialy swoją rolę?

Czy z bliska wyglàdaja w ten sposob?

Bo to nie wyglàda zbyt zachecająco.

Nissan-Rogue-X-trail-X-Trail-T32-Porte-Paraspruzzi-Chlapacze-Paraspruzzi-Parafango-4-pz-2014-2015.jpg_640x640q70.jpg

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że teraz jest trochę słaby okres na to,żeby coś wyrwać w gratisie od salonu.Zacząłem dzwonić po wszystkich salonach w Warszawie i okolicy od połowy stycznia,konkretnie chciałem wersję tekna z wyprzedaży rocznika.Wszędzie już było pozamiatane.Udało się znależć jednak ostatnią sztukę w takim nawet kolorze jak szukałem i już nie walczyłem za bardzo o inne gadżety,choć handlowiec twierdził od początku,że przy tej cenie już nic się nie da ugrać(standardowa gadka).Gumę bagażnika zamówiłem w necie,w salonie jak zwykle wariacka cena...:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie zdjecia z mojego starego "X'a"

Auto w szarosci to nie rzuca sie tak ten plastik - wg mnie

Kola_zimowe_20171125-przod.jpg

Kola_zimowe_20171125-tyl.jpg

Edytowane przez juras2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...