Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona lampka check engine, samochód nie chce odpalić


Andrzej12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W czwartek jadąc na trasie z prędkością 90km/h w samochodznie nissan note 1,5 dci zapaliła się czerwona lampka check engine. Samochód pomino naciśnięcia gazu zwolnił aż całkowicie zgasł. PO tej sytuacji już nie chce odpalić. Sprawdziłem pompe od silnika i działa, wg mnie cos jest związane z elektryką, bo paliwo przez przewody nie chce dotrzeć do pompy, czy wiecie dlaczego tak jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dci, ale może to być któraś z sond lambda? Serwis i komputer. Na oko nic się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dalszych próbach doszedłem do tego że paliwo dochodzi do wtrysków, ale silnik nadal nie odpala. Co moze nyc przyczyną ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczytaj błędy......bez tego nikt Ci nie powie co może być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

W dniu 20.02.2019 o 21:40, Andrzej12345 napisał:

Witajcie,

W czwartek jadąc na trasie z prędkością 90km/h w samochodznie nissan note 1,5 dci zapaliła się czerwona lampka check engine. Samochód pomino naciśnięcia gazu zwolnił aż całkowicie zgasł. PO tej sytuacji już nie chce odpalić. Sprawdziłem pompe od silnika i działa, wg mnie cos jest związane z elektryką, bo paliwo przez przewody nie chce dotrzeć do pompy, czy wiecie dlaczego tak jest ? 

Andrzeju drogi, mam nadzieję że powiesz co było przyczyną bo mam to samo. Auto już u drugiego mechanika i nadal nie wiemy gdzie szukać usterki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...