Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpalaniem y60


Kubay60

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam nadzieję że wy mi pomożecie. Mam problem z odpalaniem na zimnym silniku jak już odpali jest ok. Dlugo kręci aż prawie aku pada. Ostatnio byłem zmuszony odpalić go na lince. Przekaźniki sprawdzone wszystko działa, świece nowe, listwa świec działa, nowa pompa wtryskowa, paliwo się cofalo założyłem zaworek już się nie cofa, masa na głowicy jest. Już nie mam pomysłu co jeszcze może mu dolegać, czy może to być koniec dołu silnika ? Y60 2.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało się tak nagle, czy było już kiedyś ale narastało?

wymieniałeś ostatnio rozrząd?

akumulator , jeśli podaje zbyt niskie napięcie, to nie otworzy elektrozaworu na pompie

zaworek zwrotny to zbytek szczęścia, jeśli wszystko działa, to nie musisz go mieć, gdyby był potrzebny, to Nissan by go zamontował ;)

to prosty samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się utopilem ale zaraz te wszystkie przekaźniki i sterowniki zmieniłem. Następnie świece zmieniłem i nagle tak mu odbiło, założyłem inne świece i dalej tak samo. Rozrząd rok temu i wszystko było ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dwa rodzaje świec?

zobacz czy prąd przechodzi po listwie?

listwy powinny być dwie, długa i krótka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 rodzaje prąd jest listwy sprawne kręci ale nic więcej na linie odpali i jak już raz odpalil to później będzie odpalac aż nie zostawię to na noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pompie wtryskowej jest elektrozawór, spróbuj podać napięcie "na krótko" może z jakiegoś powodu się nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...