Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryczne podnoszenie klapy bagażnika


wuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może bawił się w dołożenie elektrycznego podnoszenia klapy bagażnika i podzieli się doświadczeniami?

Nie mam tego w mojej wersji, a strasznie mnie denerwuje ręczne machanie klapą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wuk napisał:

Czy ktoś może bawił się w dołożenie elektrycznego podnoszenia klapy bagażnika i podzieli się doświadczeniami?

Nie mam tego w mojej wersji, a strasznie mnie denerwuje ręczne machanie klapą ;-)

nawet jesli to trzeba otwór zrobić na kable w blasze, a to moze byc problemem vs gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2019 o 09:10, JackSet napisał:

nawet jesli to trzeba otwór zrobić na kable w blasze, a to moze byc problemem vs gwarancja

A niby po co mam robić otwór w blasze???? Otwory przecież są i tak w każdej klapie i spokojnie można je wykorzystać ewentualnie do dołożenia kolejnego kabla, włącznika, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wuk napisał:

A niby po co mam robić otwór w blasze???? Otwory przecież są i tak w każdej klapie i spokojnie można je wykorzystać ewentualnie do dołożenia kolejnego kabla, włącznika, itd.

Mozna i tak. Oryginalnie jest przy prawym silowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, 

Jeżeli umieściłem temat w złym miejscu, lub temat był poruszany mln razy to przepraszam. Szukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

 

Chodzi o elektryczny bagażnik - mój t32 takiego nie ma, a chciałbym coś takiego mieć. Pytań jest kilka: 

Czy się da to zrobić na oryginalnych częściach? 

Jaki koszt +/-

Czy laik sam da radę 

To chyba tyle. Może ktoś już wykonywał taka modyfikacje i mógłby doradzic. 

Dziekuje

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varicella

Nie wiem czy warto w to wchodzić. Mam to  w X-ie i bardzo chciałem  kiedy miałem QQ. Obecnie uważam ze jest to przereklamowane lenistwo i nie brakowało by mi tego. Ot człowiek musi spróbować by ocenić. Na oryginalnych częściach może być trudno i drogo. Ta funkcja jest totalnie nieistotna... jak system co niby sam parkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vari....Mam w Kaśce zwykłe siłowniki po 3 latach muszę do samej góry podnosić rękami,jeszcze nie opadają....jeszcze! A elektryka sama się dźwiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...