Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maksymalne dystanse kół do Pathfindera R51


sebastesebaste

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, 

Normalnie zmierzyłbym sobie odpowiedź na pytanie z tematu, ale ponieważ auto jest 10000 km ode mnie, a chciałbym pozamawiać kilka gratów do czasu powrotu, może wiecie jakie dystanse mozna załozyć do fabrycznych felg i opon 265/70/R17 aby obeszło się bez poszerzeń nadkoli. 

W przypadku poszerzeń czy macie jakiś sprawdzony sposób, aby dodać centymert lub półtora i nie oszpecić auta? 

Z góry dziękuję,

emil

 

(szukałem odpowiedzi na swoje pytanie, ale notorycznie wyskakiwały mi oferty dystansów i inne rzeczy, o które nie pytałem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Mam 30mm na stronę. Opona lekko wychodzi za obrys błotnika. Na przeglądzie nie czepiali się ani razu. 

Pzdr 

Ml 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajze 20mm  max 24mm byłoby w sam raz , niestety najcieńsze do Patha przykręcane do piasty z swoimi szpilkami to 30mm. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jak ja szukałem były tylko 30mm.... oczywiscie będą pasować.. :emot060:    :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30mm lekko wystaja, bieżnik praktycznie się chowa, boki opony  troche wychodzą z nadkoli.  25mm powinny byc idealne. 

_DSC4976m.jpg.2c348a89ec7405340dbdc58a154ad60c.jpg

post-21294-0-14637400-1518915878.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...