Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
kali7a

NISSAN ELGRAND

Recommended Posts

kali7a

WITAM POSIADAM DWA NISSANY ELGRANDY Z 3,5 LITROWYM SILNIKIEM I MAM Z NIMI PROBLEM PONIEWAŻ NAGLE ZACZEŁY KOPCIC I ZŻERAĆ  BARDZO DUŻE ILOSCI OLEJU I TO NA KRÓTKICH ODCINKACH I DLATEGO POTRZEBUJĘ POMOCY .MAJĄ NAJECHANE JEDEN 105 A DRUGI 165 TYS KILOMETRÓW

Andrzej G

Caps Ci się zaciął, czy co ?
Netykieta obowiązuje

Kazik_R52

Nie jest chyba możliwe żeby 2 auta u jednego właściciela w tym samym czasie identycznie się popsuły, ktoś Ci je popsul ...nie nalales do dwóch aut oleju jakiegoś dziwnego, innego , kujawiaka... Skojarz jakieś fakty w obsłudze  serwisowej , może ktoś coś  robił .....Zacznij od kompresji cylindrach.

Ps...Pisanie drukowanymi literami jest netykietą i oznacza że na kogoś krzyczysz

Edited by Kazik_R52

kali7a

lałem 10 w 60 z liqli moly stały trzy miesiące a teraz takie jajka wychodzą aż boję się nimi jazdzić bo po 250 km brakuje aż  3 litrów oleju ,coś dziwnego bo nawet pierścienie i uszczelniacze nie mają jak tego przerobić na logikę

a poza tym strasznie kopcą a wczesniej tego nie było,jakaś odma albo cos?

lukas88despol
W dniu 1.03.2019 o 16:34, kali7a napisał:

lałem 10 w 60 z liqli moly stały trzy miesiące a teraz takie jajka wychodzą aż boję się nimi jazdzić bo po 250 km brakuje aż  3 litrów oleju ,coś dziwnego bo nawet pierścienie i uszczelniacze nie mają jak tego przerobić na logikę

a poza tym strasznie kopcą a wczesniej tego nie było,jakaś odma albo cos?

Czesć. Co było powodem? Kupiłem właśnie elgranda 3.5 za śmieszne pieniądze z nastawieniem na kapitalny remont ale może to jakaś duperela

sly80

lukas88despol

zrobiłeś kapitalny ?

czy juz spredany ?