Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN ELGRAND


kali7a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam dwa Nissany Elgrandy z 3,5 litrowym silnikiem i mam z nimi problem ponieważ nagle zaczęły kopcić, i zżerać  bardzo duże ilości oleju, i to na krótkich odcinkach, i dlatego potrzebuję pomocy. Mają najechane jeden 105 a drugi 165 tys. kilometrów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest chyba możliwe żeby 2 auta u jednego właściciela w tym samym czasie identycznie się popsuły, ktoś Ci je popsul ...nie nalales do dwóch aut oleju jakiegoś dziwnego, innego , kujawiaka... Skojarz jakieś fakty w obsłudze  serwisowej , może ktoś coś  robił .....Zacznij od kompresji cylindrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lałem 10 w 60 z liqli moly stały trzy miesiące a teraz takie jajka wychodzą aż boję się nimi jazdzić bo po 250 km brakuje aż  3 litrów oleju ,coś dziwnego bo nawet pierścienie i uszczelniacze nie mają jak tego przerobić na logikę

a poza tym strasznie kopcą a wczesniej tego nie było,jakaś odma albo cos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 1.03.2019 o 16:34, kali7a napisał:

lałem 10 w 60 z liqli moly stały trzy miesiące a teraz takie jajka wychodzą aż boję się nimi jazdzić bo po 250 km brakuje aż  3 litrów oleju ,coś dziwnego bo nawet pierścienie i uszczelniacze nie mają jak tego przerobić na logikę

a poza tym strasznie kopcą a wczesniej tego nie było,jakaś odma albo cos?

 

Czesć. Co było powodem? Kupiłem właśnie elgranda 3.5 za śmieszne pieniądze z nastawieniem na kapitalny remont ale może to jakaś duperela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a myślałem ,że będę pierwszy w polsce z tym autem //:P:rolleyes:

poszły mi panewki jakis dobry warsztat na wymiane lub remont..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...