Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano nie działa nawiew


Patryk_kar1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam pytanie ponieważ mam nissana murano z50 i nie działa mi nawiew na przednia szybę i szyba mi od tego paruje jak przełączam na nawiew na nogi albo górny to działają bez zarzutu.  Co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dostać się do okolic nagrzewnicy,tam sa klapki sterujące,prawdopodobnie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam najlepszego sposobu w Internecie aby  się tam dostać ale nie znalazłem nic , mógłbyś napisać mniej więcej jak najszybciej się do tego dobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego,ale zacznij może od zdjęcia tych bocznych paneli przy nogach.Oczywiście panelu środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja w swoim miałem problem z nawiewem w stronę pasażera - wiało tylko zimnym, a u kierowcy w zależności od ustawień zimne ciepłe. Nad nogami pasażera jest silniczek (tutaj akurat chodzi o pasażera) - wyglądał on tak - w google wpisz 3J01030850 , odkręciłem go, poruszałem temperaturą nawiewu, widać było że się kręci i włożyłem z powrotem i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.
Uważam że twój problem jest związany z czujnikiem temperatury , nie wiem którym .
Uzasadnieniem jest to że akurat mój z51 ma tak,, jak auto jest zimne to dopóki się nie zagrzeje trochę to priorytet nawiewu jest na przednią szybę , mimo że jest nawiew na nogi włączony jest.
Pozdro

Wysłane z mojego Kruger&Matz Drive 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...