Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Zakup na nieorginalnych czesciach


Bartiqes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Niedlugo bede szukal 350z i widze troche ofert w przedziale 40-50 za DE co jest calkiem okej i liczylbym kupic w tym budzecie ogarnieta sztuke. Jedyne co mnie zastanawia czesto widze zamontowane zderzaki i swiatla z polifta i wizualnie moze to jest okej, ale czy takie auto z automatu jest ulepem czy w swiecie japoncow taki zabieg uwazany jest za WOW ? Jak z odsprzedaniem potem takiego egzemplarza, bo jednak za 50k za 2004 rok milo bybylo miec oryginal (nie przeszkadza mi ponowne lakierowanie elementow czy nawet troche szpachli) Dzieki z gory za odpowiedz :D

i drugie pytanie, bo mi sie przypomnialo, czy kazde EU mialo klapki ze spryskiwaczami na zderzaku z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2004 rok to już autko prawie youngtimer, im więcej oryginału tym lepiej, tendencje w ostatnich latach się zmieniają i ludzie nie chcą cudaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mogą to być ulepy jednak w przypadku tego egzemplarza co pokazałeś to widać że po prostu właściciel lubi tuning i inwestuje żeby auto zmodyfikować po swojemu a nie zrobić z rozbitka taniego ulepa.  W takich przypadkach warto się zainteresowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...