Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po odpaleniu silnik chodzi nierówno , kontrolka check i ESP


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

   Nissan Juke 1,5 dci 2012 rocznik , przebieg 143 tys km na 100% nie kręcony. Dziś odpaliłem go po tygodniowym postoju , auto zapaliło ale na zegarach zaświeciła się czerwona kontrolka check i żołta ESP. Silnik chodził na biegu jałowym bardzo nieładnie , nierówno , szarpał. Po minucie postanowiłem go wyłączyć i zapalić ponownie . Silnik odpalił , zniknęła z licznika kontrolka check została tylko żółta ESP, silnik chodził już troszkę lepiej. Po 2-3 minutach silnik już chodził prawidłowo więc postanowiłem go wyłączyć i zapalić ponownie. Tym razem już na liczniku nie świeciła się żadna kontrolka. Podłączyłem auto do aplikacji SdProg i mam w błędach oczekujących błąd obwodu świecy żarowej. Dodam, że jakieś dwa tygodnie temu miałem podobną sytuację i program SdProg pokazał ten sam błąd ale w błędach zapisanych więc go usunąłem ale cały czas widnieje w zakładce błędów oczekujących. Jak myślicie co może być przyczyną takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...