Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

almera n 15 gti zacisk hamulca + tuleje prowadzące

aszlos

Recommended Posts

Witam poszukuję tulei prowadzących i zacisku hamulca lewy przód do almery n15 gti . Gdzie można kupić takie części w aso nie mają . Mam zrąbany gwint i na zacisku i na tulei. jakieś pomysły co z tym zrobić?

Co do przednich prowadnic almery gti.Zmontowałem niedawno heble na  śrubę -prowadnicę co podesłałem Ci w linku https://allegro.pl/oferta/sruba-zacisku-hamulcowego-tyl-nissan-x-trail-2007-7903830520  Występuje ona też w innych modelach nissana po 2000r. Zrobiłem trochę kilometrów i jest ok, efektów ubocznych nie stwierdzono. Gwint pasuje, jest ten sam.Różnice wymiarów względem orginału -urwanej to ;jest dłuższa o 1 mm [wchodzi do końca ],średnica prowadnicy w miejscu gdzie wchodzi w jarzmo to 8,2mm [orginał ma 8,5mm] . Pozdrawiam.

Edited by Krychmax
  • 2 weeks later...

Dzięki za odpowiedź , ale okazało się że mam zerwany gwint w samym zacisku i nie da się go przegwintować bo ścianka będzie za wąska i za słaba . Ale znalazłem przedwczoraj hamulce po regeneracji mam nadzieje ze będą ok.

Jezeli chodzi o tuleje to znalazłem komplet z gumkami na ebayu ale troche przepłacilem . ale dzięki