Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana mapy na nowszy model


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Jako, że mam w swoim nissanie stare mapy (2009 rok) chciałbym kupić kartę z nowszą wersją mapy. 

Kupiłem na allegro mapę za bodajże 40 zł - okazało się, że nie pasuje do mojego samochodu, kompletnie nic się nie działo po włożeniu karty i nadal widniał komunikat o braku karty w slocie. 

Jestem kompletnym laikiem w tym temacie więc też nie mam pojęcia jakie informacje będą wam potrzebne - pytajcie o co chcecie :D

W załączniku wrzucam informacje o obecnej karcie: 

 

54727946_2547273331968181_4713686161652973568_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Wróżki nie mamy na etacie. Nie opisałeś jakie auto, jaki model navi, więc jedyne co pozostaje, to odesłać Cię do strony, gdzie wybierając kolejno model i rocznik, samodzielnie ustalisz jaka jest najnowsza mapa do Twojej navi. Oczywiście kupisz gdzie chcesz, ale już przynajmniej będziesz wiedział na co wydać kasę.

https://nissan.navigation.com/en_GB/NissanEMEA/EUR
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Biorąc pod uwagę fakt, że najnowsze mapy zawierają dane sprzed ok. 2 lat, to nie widzę sensu wydawania kasy na jeszcze większe starocie.
Pytanie, czy jest w ogóle sens aktualizowania map do Connecta, skoro nawet najnowsze mapy są mocno nieaktualne.
Czy nie lepiej wydać jednorazowo ok. 360 zeta na zakup np. Modecom SX 7.1, indywidualnie wrzucić do niego AutoMapę i cieszyć się najnowszymi i aktualizowanymi co 2 mies. mapami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...