Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czujnik temperatury zewnętrznej


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam informacji o umiejscowieniu czujnika temp.zew. w terrano. Pisaliście kiedyś że jest na mocowaniu koła zapasowego lub w okolicy akumulatora,ale nie znalazłem. Szukałem po obu stronach z przodu i dalej nic. Jakaś wtyczka wisi od zbiorniczka płynu spryskiwacza-wiecie do czego służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka przy zbiorniku spryskiwacza to pewnie wiązka od czujnika płynu w zbiorniku.

Jak zdejmiesz koło zapasowe to tam powinien być czujnik temperatury zewnętrznej. Wiązka wchodzi przez otwór w tylnych drzwiach na wysokości mocowania koła zapasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim jest pod lewym reflektorem, kabel przechodzi przez okrągły otwór jak stoisz przed autem to po lewej stronie lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem nowy czujnik temperatury a na zegarach ciągle migają kreski zamiast wskazywać temp. Ktoś ma jakiś pomysł? Wie ktoś gdzie powinna być podłączona kostka ze zdjęcia? Wygrzebałem ją wraz z czujnikiem spod lewej lampy. 

20190328_211752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak ma być z tą kostką. Natomiast jeśli chodzi o wskazanie temperatury zewnętrznej to jeśli ktoś ma jakiś pomysł to podpowiedzcie co sprawdzić po czujniku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...