Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regeneracja maglownicy pomorskie.


staas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam porządnego, sprawdzonego warsztatu regeneracji maglownic w województwie pomorskim lub ościennych.

Maxima QX 3.0 V6 A33 2003 200kM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego może już nie aktualne ale dla potrzebujących na przyszłość mi magla wyciągnęli na miejscu w Gdyni i przekładnia poszła do 

TOMAGPolska Sp.J.
ul. Budowlanych 3b,
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel.: 32 262 20 04
tel.kom.: 513 603 203
e-mail: tomagpolska@o2.pl

 

Moja po rozebraniu nadawała się jedynie dla Marka i Edka z Pruszkowa. Sami namierzyli inną używaną i zregenerowali.

Na wszystko kwit fiskalny, gwarancja, instrukcja montażu. 

Przesyłka do warsztatu gdzie wyciągnąć się podjęli. Kontakt telefoniczny i mailowy płynny, przesyłki na bieżąco. 

Jeżeli moderacja uzna to za reklamę, informuję że dane podaję pro bono,        o dobrego majstra z tej kategorii u nas bardzo ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ile płaciłeś na regenerowanie magla ?,

z ciekawostek jedna osoba właśnie kupiła nowy magiel w serwisie do 10 letniego infiniti G37 za 6000zł to 1550$ bogato, w styczniu wymieniałem koledze magiel w G37 kupowałem maglownicę "nową" (full remanufactured OE specyfication) za 180$ z free shipping po USA, dodatkowo free shipping odesłanie starej, które uruchamia tkz. dożywotnią gwarancję. Przyszła jak by wyjechała z fabryki, chyba nawet wstępnie zalana płynem wg. specyfikacji, do dokupienia tylko końcówki drążków kierowniczych, jak przełożyłem "stare", by były stan idealny... Założyłem działa perfect...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie odsyłasz starej to cena ulega zmianie czy to nadal 180usd i brak dożywotniej gwarancji??? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od maglownicy masz jakąś cenę i jak zwrócisz to Ci zwracają określoną kwotę i uruchamiają nieograniczoną gwarancję

maglownica regenerowana do OEM np. Maximy A34 kosztuje obecnie 118$ i nic nie zwracają jak odeślesz, tylko, że jak odeślesz na ich koszt to masz gwarancję dożywotnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...