Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona pedałów


mixokret

Rekomendowane odpowiedzi

Tym kontrowersyjnym tytułem chciałbym zapytać Was [użytkowników T32 mówiąc dokładnie] czy pedały [ przyspieszenia, hamulec, sprzęgło] w Waszych X-Iksach są w jakiś sposób osłonięte? Chodzi mi o jakiś filc albo coś podobnego. Ostatnio byłem na przeglądzie [1szym] i poprosiłem o nasmarowanie kolumny kierownicy żeby nie piszczało przy skręcaniu. Podobno to częsta przypadłość w X-Trailach. Dzisiaj odkurzałem po zimie, zajrzałem pod plastiki [ w miejscu gdzie jest otwieranie maski i wlewu paliwa] pod kierownicą i jakoś łyso to wygląda jakby czegoś brakowało. Nic mnie bardziej nie wkurza jak sytuacja kiedy oddajesz samochód do serwisu a on wraca bez połowy osłon, klapek, zaślepek, plastików tylko dlatego że mechanikowi nie chciało się ich zakładać. Zanim zrobię zadymę w serwisie chciałbym się upewnić jak to jest rozwiązane. Czy ktoś z użytkowników mógłby pochylić głowę i zerknąć jak to jest rozwiązane u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! Chyba masz rację [jest "łyso"] bo na zdjęciach tej osłony widzę w tle podobne elementy jak u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...