Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Roleta do bagażnika do J10 2009?

perinoid

Recommended Posts

Witam po długiej przerwie.

Czy można kupić i zamontować w QQ rocznik 2009 roletę do bagażnika zamiast półki? Mam od 2 tygodni dużego psa, który będzie jeździł w bagażniku. Chwilowo półka została zdjęta i włożona za oparcie tylnych siedzeń (pasuje tam idealnie), ale zastanawiam się, czy nie dałoby się założyć zamiast niej rozwijanej rolety. W sumie pies nie jeździ cały czas, a zakładanie i zdejmowanie rolety, zwłaszcza dla żony, nie jest czymś łatwym. Nie interesują mnie rozwiązania sztukowane, tylko coś dedykowanego. Z góry dziękuję za hinty.

Podłączę się pod temat - gdzie tanio kupić sznurek z zapinką lub same zapinki (okrągłe) do rolety bagażnika.

Moja już wypada ze ściany auta podczas otwierania bagażnika.

Oryginalna zapinka to jakieś nieporozumienie cenowe...

Może pasują inne  od jakiegoś Francuza ?

• 2 weeks later...
W dniu 31.03.2019 o 14:32, perinoid napisał:

Czy można kupić i zamontować w QQ rocznik 2009 roletę do bagażnika zamiast półki?

QQ +2 ma w standardzie roletę. Można taką kupić i zamontować ale nie będzie spełniony warunek:

W dniu 31.03.2019 o 14:32, perinoid napisał:

Nie interesują mnie rozwiązania sztukowane, tylko coś dedykowanego.

Maciek125

A czy montował ktoś do QQ+2 roletę od innego samochodu ? Niestety zakupiony prze zemnie QQ nie posiadał rolety.