Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Bartiqes

[350Z] AutoCasco

Recommended Posts

Bartiqes

Witam,

Przymierzam sie do kupna Zetki rocznik 04-05 szukam tylko doinwestowanej sztuki w okolicach 50k, narazie auto bedzie musialo stac pod chmurka i chce wykupic AC, jedyne co mnie zastanawia to czy da sie jakos zwiekszyc kwote takiego autka ? Znajac zycie taka Zetka w EuroTaxie stoi duzo mnie, moge sie mylic, ale czy ktos moze juz przez to przechodzil i powie u jakiego ubezpieczyciela bedzie mialo to rece i nogi ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
ben3

To na co należy zwrócić uwagę, to ogólne warunki ubezpieczenia. Czytaj dokładnie, zwłaszcza ten dział z wyjątkami - czyli taką sytuację w której ubezpieczenie nie będzie działało, w sensie ubezpieczyciel nie będzie poczuwał się do winy i będzie to wynikało wprost z ogólnych warunkców ubezpieczenia. Nie należy też kierowć się zbyt niską ceną, bo często stoją za nią opcje tzw soft AC, czyli że ubezpieczone są tylko niektóre elementy.

Koszta ubezpieczenia AC możesz tutaj oszacować: https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-ac/

Share this post


Link to post
Share on other sites
roman1985

Ja tylko dopowiem - jak będziesz zawierał ac i dojdzie do wyceny to możesz zaproponować swoją. Na wartość auta składa się np. Sprzęt CA, nowe opony itd. Chodzi o to, że nawet gdyby doszły do szkody całkowitej czy też kradzieży to zakład i tak będzie starał się zaniżyć SU. Deklarując swoją wartość masz szansę dochodzić swojego choćby w oparciu o wycenę niezależnego likwidatora. Dodam, że wyceny między infoexpert a eurotax potrafią mocno się różnić. Co do samego AC. Tanio to znaczy słabo. Jeśli ma być na tip top to zniesienie udziału w szkodzie, bez amortyzacji części i wariant serwis wtedy masz liczone na oryginałach. Zobacz sobie Axa lub Generali ale w tym drugim na pewno tanio nie będzie za to dobrze a poza tym znam tam kilka osób i jak by co to zawsze mogę pomóc....

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×