Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
bialogardzianin

Wideorejestrator- gdzie podstawa w Pulsarze?

Recommended Posts

bialogardzianin
Posted (edited)

Cieplej się zrobiło, plastiki już nie takie twarde, można zabrać się za montaż. Podpowiedzcie cię proszę (mile widziane zdjęcia) gdzie zamontowaliście/ nakleiliście podstawę kamerki? Chodzi o to, żeby nie utrudniała widoczności i żeby łapała jak najwięcej drogę (kąt rejestracji zależny od modelu). Martwi mnie dość znaczna powierzchnia zakropkowanego pola za lusterkiem, a jednocześnie zdaję sobie sprawę, że rejestrator powinien być zamontowany w takim miejscu, żeby w czasie deszczu wycieraczki obejmowały swym działaniem pole widzenia. Podpowiedzcie proszę.

IMG_20190406_102458.jpg

Edited by bialogardzianin

kravvsebb

U mnie Panie Kolego jest centralnie pod lusterkiem. Przymocowana jest kamerka na samej granicy tych czarnych kropek.

bialogardzianin

Ostatecznie przykleiłem podstawę po prawej stronie obok kropek, bałem się, że przyklejając centralnie, stworzę dodatkowe martwe pole pod lusterkiem.

Andrzej G
Godzinę temu, bialogardzianin napisał:

Ostatecznie przykleiłem podstawę po prawej stronie obok kropek, bałem się, że przyklejając centralnie, stworzę dodatkowe martwe pole pod lusterkiem.

Strzel jakąś fotkę jak to wygląda, jaki model zainstalowałeś, oraz info jak rozwiązałeś zasilanie.

kravvsebb

Jeśli to komuś może pomóc ja mogę powiedzieć ja pociągnąłem zasilanie.

U mnie kabel zasilający idzie nad przednią szybą, prawymi przednimi drzwiami (wszystko schowane pod tapicerką), potem schodzi wzdłuż prawego słupka, pod dywanikiem i od tyłu wchodzi do gniazda zapalniczki w schowku.

A kamerkę mam taką:

https://sklep.xblitz.pl/produkt/kamera-samochodowa-xblitz-limited/

Może to kwestia indywidualnego podejścia, ale u mnie żadnego martwego pola nie mam i szczerze mówiąc nie rozprasza mojej uwagi a jednocześnie jest blisko, żeby na przykład zapisać filmik z jakimś szarżującym idiotą...