Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła Auto + dzienne


DawidMK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zakupiłem Qashqai J10 2009r. . Problem polega na tym że po przekręceniu świateł na "Auto" nic się nie włącza. Dodam że posiadam światła dzienne lecz ich wcale nie mogę włączyć. 

Czy to jest ustawione jakoś w komputerze/navi? Auto jest z niemiec więc tam nie trzeba mieć włączonych świateł cały czas. Myślałem że to wina ustawienia możliwe w radiu lub navi lecz nawigacji/radiu nie mogę ustawić polskiego ponieważ nie ma, tak samo strefy czasowej (jest na Auto).

Radio jest to chyba Nissan Connect Premium 2 (taka jak na zdjęciu). 

Jakieś pomysły? Może trzeba system zaktualizować (jeżeli się da)?

aa.jpg.c770cc65750d82e4277da19638630acd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej G napisał:

W wyszukiwarce Google magiczne słowo, to "Nissan Connect uczymy języka polskiego"

Tak, ale te wszystkie oferty dotyczą nissan connect 1, a ja posiadam nissan connect premium 2 takie jak na zdjęciu. Chyba że nie jest to radio bo ja już głupieje. 

Ogólnie te język w radiu to sprawa poboczna bardziej interesują mnie te światła tylko czy światła mogą byś w jakiś sposób połączone z informacjami z navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany czasu w tym roczniku zdaje się że nie ustawisz w automacie, musisz manualnie zakliknąć klawisz z czasem letnim a co do świateł dziennych skoro jest na auto i masz takowe zamontowane to sprawdź czy one są sprawne podłączając na krótko a w następnej kolejności  sprawdź czujnik zmierzchu czy wogóle jest i czy jest podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...