Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Pulsar - prośba o poradę odnośnie zakupu


mural33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jakiś czas temu wpadł mi w oko ten model Nissana i szukam ciągle jakiejś dobrej oferty. Trafiłem w ten sposób na aukcje samochodów używanych ze Szwajcarii i zainteresował mnie Nissan Pulsar z 2015 roku, 1.2, przebieg 54 tys km, cena w miarę okej. Z tym że autko miało kolizję i ucierpiał przedni zderzak, tył dość mocno obity (i przy okazji tylna oś uszkodzona), jeden z boków też trochę oberwał. Cały czas się łudzę, że to nie są zbyt poważne szkody i że uda się to wyklepać, z tym że gdzieś zaczyna przemawiać przeze mnie zdrowy rozsądek i mam wątpliwości, czy remont jest sensowny i w ogóle czy sprowadzanie samochodu ze Szwajcarii to dobry pomysł.
Chciałbym poznać wasze opinie - kupić i naprawiać czy odpuścić? Mam możliwość obejrzenia go w ten weekend, ale nie wiem czy nie zrezygnuję z tego pomysłu. Załączam zdjęcia do oceny (pochodzą ze strony https://www.autoszwajcaria.pl, nie należą do mnie).

Z góry dziękuję za wszelkie wypowiedzi
Pozdrawiam

pulsar4.jpg

pulsar3.jpg

pulsar2.jpg

pulsar1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, kwestia ceny, czy na gotowo, będzie odpowiednio niżej niz taki model w PL. Min. 5tysi musi Ci zostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ten silnik 1.2... Padają i chleją oliwę

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...