Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

2.5 190 koni 2011rok- auto gaśnie


Lukasina83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie w imieniu mojego brata. Od dłuższego czasu ma taki problem, że auto mu gaśnie a potem ciężko odpala. Usterka wygląda tak, że może dwa dni jeździć i wszystko jest ok a np wczoraj po południu auto w czasie jazdy podczas zwalniania zgasło, potem trzeba było kręcić by odpaliło i a zarazem trzymać delikatnie na gazie by nie zgasło.  Odczekał 4 godziny i potem już ok i pojazd zapala od razu. Dodam, że wtryski były przekładanie z innego auta i było to samo. Czy jesteście w stanie wskazać jakiegoś mechanika z warszawy, który rozwiąże ten problem? Dodam, że usterka była przed jak i po usunięciu dpf.Z góry serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba układ paliwowy się zapowietrza. Sprawdzałeś złączki przy filtrze paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem - przekaże mechanikowi by zobaczył. dziś jeździłem cały dzień i było ok. ale jak wspomniałem wyżej, gdy już zacznie gasnąć-to jak sie go nie trzyma na obrotach to cały czas gaśnie (i wtedy cięzko odpala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada tak jakby coś go blokowało(odcinało)  - dodam, że pompa też była wymieniana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...