Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Ksenonami


aqap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Mam problem, i wierzę że mi pomożecie, bo ja już nie mam pomysłu. Od jakiegoś czasu mam problem ze światłami ksenonowymi w mojej P12. Objawy, nietypowe... Na wyłączonym silniku lampy obie świeca. Po włączeniu zapłonu i odpaleniu silnika rowniez. Problem zaczyna się po przejechaniu kilkuset metrów. Lewa lampa zaczyna migać, aż po chwili gaśnie, lewa świeci nieprzerwanie. Po wylaczeniu świateł do pozycji, i powrotu na światła mijania, świeci lewa lampa, prawa gaśnie. Po ponownym wyłączeniu i włączeniu świateł, loteria, albo włącza się obie, albo tylko prawa...albo żadna. Wymieniłem włącznik świateł, pozamienialem miejscami przekaźniki, sprawdziłem ładowanie i reduktor napięcia na alternatorze. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś na jakimś innym palniku .....czy masz nowe ?  ja kiedyś miałem podobnie jak padały mi palniki, zmieniłem na tanie zamienniki, dobrze działało chwile potem to samo, dopiero markowe działały jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palniki mam hmmm... Kilkuletnie, po poprzednim właścicielu. I napewno są różne bo jedna świeci inna barwa, druga inna. Dzisiaj podjadę kupię nowe, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo powiem szczerze, odrzuciłem na samym początku palniki. Zawsze myślałem że one tak jak zwykłe żarówki, albo świeca albo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...