Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest nóż???


cezzar1

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebałem niedawno przy elektryce i położyłem w miejscu wskazanym strzałką (zdjęcie poglądowe) nóż, na rynience błotnika, przy podszybiu. Nagle nóż się zsunął i wpadł w szczelinę gdzieś wgłąb błotnika. Nie widać go, nie mogę również go sięgnąć ręką ani wymacać, bo za ciasno. Ktoś może z Was wie, gdzie on poleciał? Przypuszczam, że jak zdejmę nadkole plastikowe, to go gdzieś znajdę. Chyba że potrzebna będzie większa rozbiórka? Nóż był fajny, szkoda mi go zostawić aby jeździł w aucie.

nissan-qashqai-engine-compartment-0-329588.thumb.jpg.486353f75fc9a43858c9f77ebab4d7cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he , daj spokój nóż zgubić , czasami mi nakrędki wpadały  i szukałem , chyba zawsze znajdowałem . Pewnie po drodze gdzieś się odbił i leży na osłonie silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem w Castoramie magnesy na dlugim, elastycznym palaku
kup, wpusc, wyciagnij, inaczej obijajac sie moze 'dzwonic' doprowadzajac kierowce do szalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być gorzej, nóż wypadnie podczas jazdy, najedzie na niego auta, rozwali oponę , wyrzuci go na przeciwny pas ruchu tam uderzy w niego autobus szkolny z 48 pasażerami. Pytanie ? to fantazje , czy rozsądną wyobraźnia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 18:35, Kazik_R52 napisał:

tam uderzy w niego autobus szkolny z 48 pasażerami.

Scenariusz kolejnego odcinka "Oszukać przeznaczenie" nie ziścił się. Nóż się odnalazł. Zaklinował się gdzieś pod plastikowym nadkolem u góry, przy mocowaniu kolumny mcphersona. Postukałem trochę ręką, oczepiłem kilka kołków aby zluźnić nadkole i nóż spadł na dół pod zderzak, skąd go już wyciągnąłem przez jakiś otwór w plastiku. 

Tak więc uważajcie, bo qashqai jest łakomy na narzędzia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...