Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy led świecą do góry!!!!


nolek3

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan T32A 2016 rok wersja Tekna światła led.....wyjazd na święta sporo jeżdzenia po zmroku a tu klops....światła mijania walą kierowców z nad przeciwka po oczach...nie chcą się wypoziomować nawet kiedy sprawdzam je na ścianie kiedy gwałtownie podjeżdzam...nic..zawsze kiedy podjeżdzałem do świateł i stawałem za jakimś samochodem reagowały....sprawdzałem optycznie czujniki na wahaczach i niby wszystko ok....i moje główne pytanie czy odpowiada za to jakiś bezpiecznik i mógł się przepalić...instrukcja załączona do samochodu nie zawiera spisu bezpieczników, rozumiem dajmy zarobić serwisowi ale ja tak za bardzo nie chcę.....dzięki za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w T32, ale w Pulsarze z samopoziomującymi się mijankami LED, wstępny poziom reflektora ustawia się białymi pokrętłami przy reflektorach, a dopiero resztę robi układ samopoziomujący w zależności od obciążenia tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam tu zdjęcia widok ogólny i zbliżenie jakiegoś pokrętła ale dostęp tam jest prawie niemożliwy... Ciekawi mnie dlaczego tak się stało że lampy poszły do góry i tak zostały 

IMG_20190420_133430.jpg

IMG_20190420_133444.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te małe białe to do regulacji... już wyreguliwałem... prawa strona wystarczy poluzować mocowanie zbiorniczka wyrównawczego płynu chodzącego, po prawej katorga trzeba zdjąć dolot powietrza do filtra a tam plastikowe zatrzaski strzelają aż miło.. ale da się.... ale pytanie moje nadal aktualne czemu tak się dzieje ze trzeba regulować mechaniczne..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...