Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Medzik napisał:

Witam mam pytanie czy jeśli radio jest wysyłane z Wielkiej Brytanii to trzeba płacić cło i jeszcze przy zamówieniu pisze build in DSP o co chodzi 

Witam a czym może się różnić MCU 3.40 od 3.45

Nie powinno być cła , GB jest jeszcze w UE .

Ma wbudowany rozbudowany korektor dźwięku .

Co do MCU to chyba tylko chińczyk wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 11:48, Wojtek74 napisał:

Nie powinno być cła , GB jest jeszcze w UE .

Ma wbudowany rozbudowany korektor dźwięku .

Co do MCU to chyba tylko chińczyk wie .

Nie ma cła na elektronikę , ale VAT jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, robi173 napisał:

Nie ma cła na elektronikę , ale VAT jak najbardziej.

Jak do tej pory vat nie był naliczany , według odrębnych przepisów obowiązujących w UE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Medzik napisał:

Czy mogę zrobić aktualizację systemu jeśli ja mam px6 a kolega ma px5

Aktualizacje zawsze możesz zrobić ale tylko do swojej wersji. Dla Ciebie PX6 a dla kolegi PX5. Nie można zamienić. No dobra można ale tylko raz i radio będzie służyć jako podstawka pod kwiatek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś podłączył do radia modem GSM? Ewentualnie jest jakaś baza działających z radiem modeli? A może trzeba dokupić jakiś moduł dodatkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś podłączył do radia modem GSM? Ewentualnie jest jakaś baza działających z radiem modeli? A może trzeba dokupić jakiś moduł dodatkowy?
Ja podlaczalem na samym poczatku, ale czesto nie dzialal i trzeba bylo wyciagac modem z usb i podlaczac raz jeszcze. Skonczylo sie na malym routerze lte z wifi podlaczonym do gniazda zasilania i dziala jak zloto od dwoch lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pinki18 napisał:
3 godziny temu, debuger napisał:
Witam, czy ktoś podłączył do radia modem GSM? Ewentualnie jest jakaś baza działających z radiem modeli? A może trzeba dokupić jakiś moduł dodatkowy?

Ja podlaczalem na samym poczatku, ale czesto nie dzialal i trzeba bylo wyciagac modem z usb i podlaczac raz jeszcze. Skonczylo sie na malym routerze lte z wifi podlaczonym do gniazda zasilania i dziala jak zloto od dwoch lat.

Też myślę o routerku. Chciałem się tylko upewnić czy to lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy Wasze stacje (Dasaita) mają jakąś wbudowaną pamięć czy trzeba wkładać karty (microSD / SD)? Zastanawiam się czy są tutaj jacyś niezadowoleni użytkownicy Dasaity?:)

Edit:

Czy ktoś z Was już po montażu Dasaity był na przeglądzie w ASO? Jakieś zaczepki z ich strony były (wiem, że za bardzo nie mają podstaw do utraty gwarancji..)

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Czy Wasze stacje (Dasaita) mają jakąś wbudowaną pamięć czy trzeba wkładać karty (microSD / SD)? Zastanawiam się czy są tutaj jacyś niezadowoleni użytkownicy Dasaity?:)
Jestem zadowony. Nie widze potrzeby wkładania dodatkowej pamięci.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stasziek napisał:

Hej,

Czy Wasze stacje (Dasaita) mają jakąś wbudowaną pamięć czy trzeba wkładać karty (microSD / SD)? Zastanawiam się czy są tutaj jacyś niezadowoleni użytkownicy Dasaity?:)

Edit:

Czy ktoś z Was już po montażu Dasaity był na przeglądzie w ASO? Jakieś zaczepki z ich strony były (wiem, że za bardzo nie mają podstaw do utraty gwarancji..)

Ma wbudowaną pamięć .

Zadowolony użytkownik , NC przy tym to dno .

A na przeglądzie tylko zaciekawienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na serwisie chyba juz 3 razy. Nikt sie nie czepial, ale ostatnia reakcja byla najlepsza, bo serwisant stwierdzil ze w koncu jakies porzadne stacje multimedialne robia w standardzie :D Mi po 2 latach straszne zamula caly system. Oczywiscie wipe byl robiony i aktualizacje ale nie pomaga. Do tego w ostatnim czasie zdazylo sie kilk razy ze cala stacja ok 5 minut od wlaczenia po prostu przestala dzialac. Pomaga resratr albo on off auta. Poza tym niebo a ziemia z tym co w standardzie. Mam px5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pinki18 napisał:

Ja bylem na serwisie chyba juz 3 razy. Nikt sie nie czepial, ale ostatnia reakcja byla najlepsza, bo serwisant stwierdzil ze w koncu jakies porzadne stacje multimedialne robia w standardzie :D Mi po 2 latach straszne zamula caly system. Oczywiscie wipe byl robiony i aktualizacje ale nie pomaga. Do tego w ostatnim czasie zdazylo sie kilk razy ze cala stacja ok 5 minut od wlaczenia po prostu przestala dzialac. Pomaga resratr albo on off auta. Poza tym niebo a ziemia z tym co w standardzie. Mam px5.

A może stacja się przegrzewa? Dlatego masz te problemy . Na stronie https://4pda.ru/forum często piszą o takich sprawach. Podłączają różne wentylatory aby obniżyć temperaturę radia. Ja mam PX6 i jak narazie nie mam problemów. Podczas codziennej jazdy to mam uruchomionego yanosika , radio a całą zawartość multimedialną ma zgrane na pendrive. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Makrys napisał:

A może stacja się przegrzewa? Dlatego masz te problemy . Na stronie https://4pda.ru/forum często piszą o takich sprawach. Podłączają różne wentylatory aby obniżyć temperaturę radia. Ja mam PX6 i jak narazie nie mam problemów. Podczas codziennej jazdy to mam uruchomionego yanosika , radio a całą zawartość multimedialną ma zgrane na pendrive. 

A jak długo masz już tą stację? Może z Dasaitą jest tak samo jak z każdym telefonem z Androidem - po czasie zamula :)

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, stasziek napisał:

Hej,

Czy Wasze stacje (Dasaita) mają jakąś wbudowaną pamięć czy trzeba wkładać karty (microSD / SD)? Zastanawiam się czy są tutaj jacyś niezadowoleni użytkownicy Dasaity?:)

Edit:

Czy ktoś z Was już po montażu Dasaity był na przeglądzie w ASO? Jakieś zaczepki z ich strony były (wiem, że za bardzo nie mają podstaw do utraty gwarancji..)

Chyba nie znajdziesz nikogo kto jest nie zadowolony z Radia Dasaity. Bardzo dobre radio, oprogramowania są często aktualizowane. Obecnie mam już wersje Androida 10 na PX6 ale jeszcze nie wgrałem. Na forum https://4pda.ru/forum piszą o błędach ( które są stopniowo usuwane )

Teraz, stasziek napisał:

A jak długo masz już tą stację?

W lipcu zeszłego roku kupiłem a montowałem gdzieś w sierpniu. Tutaj gdzieś na początku wrzuciłem zdjęcia z montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Makrys napisał:

Chyba nie znajdziesz nikogo kto jest nie zadowolony z Radia Dasaity. Bardzo dobre radio, oprogramowania są często aktualizowane. Obecnie mam już wersje Androida 10 na PX6 ale jeszcze nie wgrałem. Na forum https://4pda.ru/forum piszą o błędach ( które są stopniowo usuwane )

W lipcu zeszłego roku kupiłem a montowałem gdzieś w sierpniu. Tutaj gdzieś na początku wrzuciłem zdjęcia z montażu

Na jakimś angielskojęzycznym forum znalazłem parę wpisów o zawieszających się stacjach i jakimś szumie w głośnikach. 

Wcześniej pytałem o pamięć Dasaity (+możliwość włożenia karty) ponieważ mam parę offline'owych playlist w Spotify i chciałbym docelowo te playlisty mieć też na Dasaicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stasziek napisał:

Na jakimś angielskojęzycznym forum znalazłem parę wpisów o zawieszających się stacjach i jakimś szumie w głośnikach. 

Wcześniej pytałem o pamięć Dasaity (+możliwość włożenia karty) ponieważ mam parę offline'owych playlist w Spotify i chciałbym docelowo te playlisty mieć też na Dasaicie:)

Kartę pamięci możesz włożyć z tyłu urządzenia. Z doświadczania wiem że jest to bardzo nie wygodne. A dlaczego nie chcesz podłączyć pod usb? Ja w radiu mam 3

Jeśli chodzi o szumy też tak miałem na początku. Teraz albo się zmniejszyły albo słuch już nie taki :) Ale tak na poważnie nie jest to tak denerwujące nawet o tym już zapomniałem dopiero Ty mi to przypomniałeś.

Zawieszająca się stacja - może być to przyczyna przegrzewania się lub błędy w oprogramowaniu. Wgrać nowsze oprogramowanie , oraz zaktualizować MTCE i sprawdzić czy będzie wszystko ok

https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-android-head-units-general/dasaita-mcu-updates-rockchip-px5-octa-t3575155

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam QQ od 2016r i jeszcze nigdy nie użyłem USB do czegoś innego niż ładowanie telefonu :))) Dobrze wiedzieć, że wszystkie USB działają po zamontowaniu Dasaity! 

@Makrys używasz iphone'a? Jeśli tak to kupowałeś tą końcówkę do USB aby mieć apple car play?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stasziek napisał:

Mam QQ od 2016r i jeszcze nigdy nie użyłem USB do czegoś innego niż ładowanie telefonu :))) Dobrze wiedzieć, że wszystkie USB działają po zamontowaniu Dasaity! 

@Makrys używasz iphone'a? Jeśli tak to kupowałeś tą końcówkę do USB aby mieć apple car play?

 

nie używam iphona. Ze względu na programowanie preferuje androida. Myślałem aby dokupić sobie końcówkę USB aby mieć android auto ale stwierdziłem ,że mi to jest nie potrzebne. Dokupiłem sobie launchera FCC CAR LAUNCHER i spełnia moje wymagania. Jest trochę błędów ale jest ok.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=882604&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajerancko wygląda ten launcher :) Jeszcze jedno pytanie - nie wiem, czy korzystasz ze Spotify.. Jeśli tak to mając odpaloną tą apkę, działają przyciski na kierownicy do przechodzania do poprzedniego/następnego piosenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, stasziek napisał:

Bajerancko wygląda ten launcher :) Jeszcze jedno pytanie - nie wiem, czy korzystasz ze Spotify.. Jeśli tak to mając odpaloną tą apkę, działają przyciski na kierownicy do przechodzania do poprzedniego/następnego piosenki?

Nie używam spotify. Bardziej preferuje radio internetowe ( muzyka lata 80 i 90 ) oraz RMF Classic.

Przyciski mi działają na kierownicy aby zmieniać stacje np w aplikacji do radia internetowego open fm

Edytowane przez Makrys
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Makrys napisał:

Nie używam spotify. Bardziej preferuje radio internetowe ( muzyka lata 80 i 90 ) oraz RMF Classic.

Przyciski mi działają na kierownicy aby zmieniać stacje np w aplikacji do radia internetowego open fm

Dzięki za wszystkie info!

edit: Kupione:)

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stasziek napisał:

Dzięki za wszystkie info!

edit: Kupione:)

To co kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...