Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Makrys musisz to mieć tylko może trzeba odblokować consultem? Zazwyczaj auta maja sporo funkcji tylko są powyłączane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rafsty napisał:

@Makrys musisz to mieć tylko może trzeba odblokować consultem? Zazwyczaj auta maja sporo funkcji tylko są powyłączane.

Tylko jak go zdobyć i sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JACKO29 napisał:

Nissan jak mógł tak kombinował...sami chyba już się gubią w tym co wkładają do poszczególnych modeli,ja mam acentę roczną i domykania szyb z pilota nie mam.

Moja poprzednia (skradziona ) była dokładnie taka jak Twoja. Produkcja jak pamiętam kwiecień 2018. Domykanie oraz otwieranie szyb miała na wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest domykanie z pilota,sprawdziłem,ale od trzymania guziora palec boli,5-6 sekund! i jak się puści,szyba staje i znowu odcisk na palcu boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JACKO29 mówiłem że jest :D 

@Makrys najlepiej do jakiegoś niezależnego serwisu nissana podjechać oni za kasę zrobią wszystko :) ASO może kręcić nosem żeby klient nie miał za wiele funkcji z wyższych modeli podłączanych :D Spróbuj przytrzymać dłużej guzik na pilocie może tak jak u Jacka trzeba dłużej przytrzymać u mnie ok 3-4 sekundy trzeba trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę za chwilę  na Zagórze to podjadę może do DG i zapytam,czy tak ma być

Ale jak dla mnie ta funkcja jest do kitu.Powinno być,że po zamknięciu auta system sprawdza sam,czy szyby są otwarte i domyka je,bez trzymania guziora.Tak działają "chińczyki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JACKO29 napisał:

Jadę za chwilę  na Zagórze to podjadę może do DG i zapytam,czy tak ma być

Jak mozesz to zapytaj sie czy jest ta funkcja dostępna u moim aucie. J11 Tekna 2014 rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieć jednej opcji - auto automatycznie zamyka okna po blokadzie drzwi. Teraz w lecie często pod firmą auto zostawiam z niedomkniętymi szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 22:59, Makrys napisał:

jeżeli kupiłeś wersję MAX6 z DSP to po zamontowaniu radia sprawdź na niskim poziomie głośności czy masz szumy w głośnikach (coś jak piszcząca cewka; bez muzyki lub radia; znika gdy ustawi się głośność na 0). jeżeli tak, to trzeba założyć spór, aby odzyskać przynajmniej część pieniędzy. jestem ciekaw czy wyeliminowali już eten problem.

 

@otwieranie szyb - w wersji FL n-connecta z pakietem technologia jest otwieranie okien

czy ktoś wie czy dla wersji FL jest już moduł do automatycznego blokowania drzwi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mahtew napisał:

jeżeli kupiłeś wersję MAX6 z DSP to po zamontowaniu radia sprawdź na niskim poziomie głośności czy masz szumy w głośnikach (coś jak piszcząca cewka; bez muzyki lub radia; znika gdy ustawi się głośność na 0). jeżeli tak, to trzeba założyć spór, aby odzyskać przynajmniej część pieniędzy. jestem ciekaw czy wyeliminowali już eten problem.

 

@otwieranie szyb - w wersji FL n-connecta z pakietem technologia jest otwieranie okien

czy ktoś wie czy dla wersji FL jest już moduł do automatycznego blokowania drzwi?

 

Ok dzieki za info odnośnie szumów. A ty masz ten sam model?

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mahtew napisał:

 

czy ktoś wie czy dla wersji FL jest już moduł do automatycznego blokowania drzwi?

 

Temat kiedyś już był wałkowany.

Jednak dzwoniąc do serwisu Nissana otrzymałem odpowiedź, że oni nie wiedzą o takiej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Makrys napisał:

Ok dzieki za info odnośnie szumów. A ty masz ten sam model?

tak. szumy w bonusie :) jest pośrednie rozwiązanie ale to dla osób ze wzmacniaczami

a cała reszta to same plusy

 

7 minut temu, Czech napisał:

Temat kiedyś już był wałkowany.

Jednak dzwoniąc do serwisu Nissana otrzymałem odpowiedź, że oni nie wiedzą o takiej funkcji

ok. dzięki; chodziło mi o moduł wpinany w OBD (coś takiego jest dla wersji z przed FL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że po lifcie te moduły nie działają. Ale poszukaj na Ali - Chińczycy dość szybko reagują na takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JACKO29 napisał:

Jest domykanie z pilota,sprawdziłem,ale od trzymania guziora palec boli,5-6 sekund! i jak się puści,szyba staje i znowu odcisk na palcu boli...

U mnie to nie działa :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w 2014 r tego nie było,nie montowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JACKO29 napisał:

Bo w 2014 r tego nie było,nie montowali.

Mam końcówkę 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę inaczej jak ten co ja zakupiłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JACKO29 napisał:

Wygląda trochę inaczej jak ten co ja zakupiłem

 

Podłącza się pod kostki w drzwiach a 2 dodatkowe przewody ( zielony i biały ) trzeba podłączyć się do zamka w klamce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem i łączenie z zamkiem nic nie dało,elektronik stwierdził jakąś wadę w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2019 o 09:21, JACKO29 napisał:

Jadę za chwilę  na Zagórze to podjadę może do DG i zapytam,czy tak ma być

Ale jak dla mnie ta funkcja jest do kitu.Powinno być,że po zamknięciu auta system sprawdza sam,czy szyby są otwarte i domyka je,bez trzymania guziora.Tak działają "chińczyki"

Tak miala moja stara Laguna, kiedy stracila kontakt z pilotem 10-15 m zamykala szyby i drzwi automatycznie a Tekna z 2015 roku ani huhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po kilku dniach testowania i przejechaniu kilkaset kilometrów stwierdzam że kupno radia to był strzał w 10. Nie żałuje wydanych pieniędzy radio działa rewelacyjnie. Nawet głośniki zaczęły lepiej grać.Chociaż na początku miałem kilka problemów ale dzięki pomocy sklepu z aliexpressu większość  zostały wyeliminowane.  Czekam  jeszcze na nowe przewody i canbusa.  Jeśli ktoś się zastanawia nad zmianą radia to niech nie czeka tylko kupuje  na pewno nie będzie żałował. Oryginale radio to jest bardzo ubogie  ( mam tu na myśli te z roku 2014/2015 nawet te które mają kamery 360 )

Zdjęcia zrobione telefonem

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się powiedzieć..anie mówiłem! Super!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...