Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki...;) Jeszcze jedna rzecz która w tym radiu mi sie podoba i chyba się przyda. Mam założoną kierownice od polifta i niektóre ( 3 ) klawisze w kierownicy nie pasują.  Prawdopodobnie uda się zaprogramować. tak jak trzeba. Pisałem z chińczykiem.

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cygan67 napisał:

Hej , też zakupiłem to radyjko i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zabiorę się za montaż, czy przy okazji wymienialiście głośniki na coś co będzie lepiej grało niż fabrycznie nie Bose ?

Też chciałem wymienić głośniki, ale jak podłączyłem nowe radio i ustawiłem DSP to stwierdziłem ,że nie ma potrzeby wymieniać . Dla mnie wystarczy. No może kiedyś dołożę tylko suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się boje trochę grzebania w tej instalacji. ale do odważnych świat należny. Hehe auto jeszcze na gwarancji ... jak by co to do serwisu pojadę..

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Makrys napisał:

Też chciałem wymienić głośniki, ale jak podłączyłem nowe radio i ustawiłem DSP to stwierdziłem ,że nie ma potrzeby wymieniać . Dla mnie wystarczy. No może kiedyś dołożę tylko suba

Ok, dzięki , też najpierw sprawdzę :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nasedoo napisał:

No ja się boje trochę grzebania w tej instalacji. ale do odważnych świat należny. Hehe auto jeszcze na gwarancji ... jak by co to do serwisu pojadę..

Ja mam już po gwarancji to teraz mogę testować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.thumb.jpg.8a701b608784f17754507a8709fd09f8.jpg

3 minuty temu, nasedoo napisał:

Dla mnie najważniejsze że by te kamery 360  chodziły.

Jeśli kupiłeś to samo radio to będą działać. Sam chinczyk jest bardzo pomocny.

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cygan67 napisał:

Hej , też zakupiłem to radyjko i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zabiorę się za montaż, czy przy okazji wymienialiście głośniki na coś co będzie lepiej grało niż fabrycznie nie Bose ?

Ja wymieniłem i nie żałuję . Tylko że wymiana głośników na lepsze ma sens jeżeli wygłuszysz przynajmniej drzwi i wtedy słyszy się niskie tony takie jak powinny być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wojtek74 napisał:

Ja wymieniłem i nie żałuję . Tylko że wymiana głośników na lepsze ma sens jeżeli wygłuszysz przynajmniej drzwi i wtedy słyszy się niskie tony takie jak powinny być .

Nie wytrzymałem i dzisiaj wymieniłem radio i rzeczywiście chyba nie będzie sensu wymieniać głośników , jedynie może tak jak piszesz wygłuszę drzwi.

mam pytanie, pozostała mi jedna kostka z jednej strony chinch z opisem aux R i L z drugiej strony jakaś biała kostka której nie ma gdzie wpiąć.

IMG_20200203_185435.jpg.a685dc855c172bbfbaba99602f325d81.jpg

 

Druga sprawa, są dwie wtyczki Nissan Low Plug a druga Nissan Medium Plug, czym one się różnią , jak podłączę medium nie działa sterowanie z kierownicy.

IMG_20200203_185321.jpg.97a061d0f1559db172703f64ba3b98d7.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączaj te które pasują . A ta kostka bodajże jest do amerykańskiej wersji auta , bogatszej w gniazda .

Jeżeli komuś nie działają kamery bez wstecznego to tutaj facet wyjaśnia jak aktywować  w radiu  :

 

i w kierownicy :

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w niedziele kupiłem radio u chyńczyka na aliexpres… do dzisiaj zero kontaktu. Nie odpisuje na maile.

Czyżby wirus..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracujemy z kilkoma firmami z Chin i na Taiwanie. Otrzymaliśmy informację, że część firm i instytucji do 10 lutego jest nieczynna. Przedłużyli im chiński Nowy Rok z powodu wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Czech napisał:

Współpracujemy z kilkoma firmami z Chin i na Taiwanie. Otrzymaliśmy informację, że część firm i instytucji do 10 lutego jest nieczynna. Przedłużyli im chiński Nowy Rok z powodu wirusa.

Dzięki , uspokoiłeś mnie trochę..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chińczyk potwierdził, że wysyłka z magazynu w Hiszpanii. Chociaż zamawiałem z UK.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem radio dasaita px6 i czekam na przesyłkę i mam pytanie czy przewód  pod oryginalny GPS to trzeba dodatkowo zamawiać czy dostanę w zestawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nasedoo napisał:

Witam ,

Panowie wymieniając to radio odłączmy akumulator ?

pozdr

Ja odłączyłem aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nasedoo napisał:

Witam ,

Panowie wymieniając to radio odłączmy akumulator ?

pozdr

A po co odłączać . Ważne aby nie uruchamiać zapłonu bez podłączonego panelu od poduszek , bo wtedy świeci się Airbag .

1 godzinę temu, Medzik napisał:

Witam podłończyłem radio ale nie ma głosu co jest nie tak 

Jeżeli wszystkie wtyczki są podłączone jak należy to powinno wszystko grać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makrys ..radio przyszło.

Bedę podłączał w sobotę. niestety kabelek fakra nie dotarł. Chińczyk mi dzisiaj napisał, że wszystko stoi z powodu wirusa.

Wazie problemów będę pisał.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nasedoo napisał:

Makrys ..radio przyszło.

Bedę podłączał w sobotę. niestety kabelek fakra nie dotarł. Chińczyk mi dzisiaj napisał, że wszystko stoi z powodu wirusa.

Wazie problemów będę pisał.

pozdr.

A masz dodatkową antenę gps, która powinna być na wyposażeniu radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...