Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Launcher możesz pobrać w sklepie play android. Romy możemy pobierać ze strony xda forum lub 4pda.ru. Można poprosić chińczyka o najnowsze oprogramowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie założyłem MAX 6 do Nissana (rok 2017 po lifcie), i niestety nie wiem dlaczego po włożeniu wstecznego tylna kamera nie wyświetla obrazu.Czy trzeba coś uruchomić w ustawieniach? Kamerka tylna jak i przedni rejestrator zakupiony w Dasaita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kamerka podpięta pod światło wstecznego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kogutor napisał:

Witam, właśnie założyłem MAX 6 do Nissana (rok 2017 po lifcie), i niestety nie wiem dlaczego po włożeniu wstecznego tylna kamera nie wyświetla obrazu.Czy trzeba coś uruchomić w ustawieniach? Kamerka tylna jak i przedni rejestrator zakupiony w Dasaita.

Nie miałeś oryginalnych kamer ? Kamery trzeba podłączyć do żółtych cinche ( ja tak miałem ) Jeśli dołożyłeś kamerę czy doprowadziłeś do niej zasilanie ? ( najlepiej ze światła cofania ?) Można sprawdzić w ustawieniach zaawansowanych ( kod 126 u mnie taki jest )

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JACKO29 napisał:

A kamerka podpięta pod światło wstecznego???

No właśnie chyba nie z tego co oznajmił mi montażysta.Nie było oryginalnych kamer, wersja z radyjkiem.

Edytowane przez kogutor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kogutor napisał:

No właśnie chyba nie z tego co oznajmił mi montażysta.Nie było oryginalnych kamer, wersja z radyjkiem.

Nawet tylnej kamery nie miałeś ? Co to za wersja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Makrys napisał:

Nawet tylnej kamery nie miałeś ? Co to za wersja ?

Nie, nie było, to wersja z fabrycznym radyjkiem bez panela multimedialnego, wersja Acenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kogutor napisał:

No właśnie chyba nie z tego co oznajmił mi montażysta.Nie było oryginalnych kamer, wersja z radyjkiem.

Po pierwsze .Jak nie miałeś oryginalnej stacji NCIII  ,to nie miałeś również kamery.'Druga sprawa.Jak miałeś dokładaną kamerkę to  to jej wzbudzenie,aby działała dokonuje się przez aktywny + najczęściej ze światła stop bo najbliżej do +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JACKO29 napisał:

Po pierwsze .Jak nie miałeś oryginalnej stacji NCIII  ,to nie miałeś również kamery.'Druga sprawa.Jak miałeś dokładaną kamerkę to  to jej wzbudzenie,aby działała dokonuje się przez aktywny + najczęściej ze światła stop bo najbliżej do +

Raczej ze światła cofania. Kamera potrzebuje plus i masę, natomiast stacja MM automatycznie się przełącza jak pojawia się sygnał na jej wejściu z kamery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie stacji , czy idzie podłączyć do niej napęd cd lub dvd? I jak wygląda przyciemnianie ekranu po przejściu w tryb nocny samochodu, czy sam się przyciemnia?

dziękuje za pomoc

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD lub DVD musisz podłączyć przez kable AV IN , a tryb nocny uruchamia się automatycznie po aktywacji funkcji w stacji . Po za tym po włączeniu świateł mijania uruchamia się tryb nocny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nasedoo napisał:

A jak długo czekaliście na przesyłkę z chin? Chce kupic tam gdzie kolega Makrys

pozdr.

około 7 dni. Paczka miała przyjechać z Niemiec ale ostatecznie przyjechała z Anglii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, myślałem że już MAX 6 ogarnąłem, a tu znowu pytanie, jak szukać w Google Play, czy w innych apk  jak panel nie wyświetla klawiatury? Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MAX 5 wyświetla klawiaturę za każdym razem jak chcę coś wyszukać w aplikacjach systemowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kogutor napisał:

Ech, myślałem że już MAX 6 ogarnąłem, a tu znowu pytanie, jak szukać w Google Play, czy w innych apk  jak panel nie wyświetla klawiatury? Może ktoś pomóc?

Mam tak samo jak napisał Wojtek 74. Nigdy nie miałem problemów. Spróbuj nacisnąć w miejsc do pisania i może uaktywni się klawiatura ekranowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak robię jak napisałeś i nic się nie dzieje poza pojawiającym się kursorem.Chińczyk mi napisał że poprzez bluetooth trzeba się połączyć, ale jak nie mam pojęcia. Przykład na zamieszczonej fotce.

IMG_20200121_161959.jpg

Edytowane przez kogutor
Dodanie grafiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kogutor napisał:

No własnie tak robię jak napisałeś i nic się nie dzieje poza pojawiającym się kursorem.Chińczyk mi napisał że poprzez bluetooth trzeba się połączyć, ale jak nie mam pojęcia. Przykład na zamieszczonej fotce.

IMG_20200121_161959.jpg

A jeżeli palcem dotkniesz w miejscu paska do wpisania hasła nie pojawia Ci się klawiatura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie że nie.Nie jestem w stanie nawet przywrócić ustawień fabrycznych bo nie mam jak wpisać do formularza kodu cyfrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kogutor napisał:

No własnie że nie.Nie jestem w stanie nawet przywrócić ustawień fabrycznych bo nie mam jak wpisać do formularza kodu cyfrowego.

Na górze z lewej strony powinieneś mieć miejsce ( dziurkę) na reset urządzenia/ Włóż tam szpilkę przytrzymaj przez 10 sek. i radio powinno się zresetować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze takie szybkie pytanie, czy ta dasaita ma wbudowany mikrofon ? Czy trzeba podłączyć ten który dostaje sie w zestawie na kablu no i oczywiście gdzieś go mocujemy?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamontowany jest w lewym górnym rogu na styku szyby i słupka , jest prawie nie widoczny.Jakość rozmów zadowalająca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...