Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana komputera z 1.3 z immo na 1.0 bez immo. Czy to możliwe?


Mikipl12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem Micrę na części, ponieważ moja cywilna miała bliskie spotkanie z dzikiem i stała pod plandeką 4 miesiące, aż okazało się, że w mojej miejscowości organizowany jest wrak race. Wcześniej paliła i jeździła, teraz po naładowaniu akumulatora i podpięciu odpaliła i po jakimś czasie zgasła. Po wielu próbach okazało się że nie daje paliwa na wtryski. Na forum wyczytałem, że migający check engine oznacza rozkodowanie immo, oddałem stacyjkę do fachowca, a ten twierdzi, że wszystko jest ok. Kazał mi sprawdzić przekaźniki, niestety nie wiem który za to odpowiada. Przeszukałem całe forum, próbowałem wszystkiego, niestety bez skutecznie. Jest to samochód za 500 zł, dlatego chciałbym to zrobić po kosztach. Może ktoś z was miał podobny problem, albo wie jak obejść immobiliser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu przy samochodzie doszedłem co było przyczyną. Okazało się że przez zimę, dostała się woda do ECU. Udało mi się dostać inny komputer, ale od 1.0 i bez immo, a ja mam 1.3 i z immo. Złącza pasują ale komputer nie uruchamia pompy i samochód nie chodzi. Czy jest jakaś możliwość, aby to zadziałało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...